Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En son aldığınız hediye

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• En son aldığınız hediye

Bu başlık altında bize hediye edilen parfümleri paylaşalım istedim
    Benim en son aldığım hediyeler Givenchy Amarige şişeli , cdg floriental ve ysl yvresse dekantlar hocamdan , Kadir.tbk hocamdan ise Hermes kelly calache ve Dior fahrenheit dekantlar ...kendilerine sonsuz teşekkürler ediyorum...bu güzel parfümlerin incelemesi çok yakında
    Son Düzenleme Tuberose; 11-12-17, 20:57. Tarafından yapıldı.

Matrai hocamdan gelen clive christian 1872

Yorum

Eşimden dhi almistim sattım sonra yine aldim

Yorum

Jovoy Psychedelique ve Private Label.

Yorum

Anigemini reis şişeli CdG 2 hediye etmişti sağolsun.
          Sadece garçons.

Yorum

Doğum günüm gelmeden hediyemi gönderdi yine sevgili dostum Aysum...artık üretimi duran nefis bir vanilya parfümü Avon Far Away Gold ...paketi açınca o kadar şaşırdım o kadar mutlu oldum ki ...yine kalbimden geçeni yakaladın Aysucum sana ne kadar teşekkür etsem az gelir...herşey gönlünce olsun , iyi ki hayatımdasın

Yorum

Öğretmenler gününde velilerden biri bana parfüm almış ama açıp bakamadım henüz

Yorum

teşekkürler : )

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hanımeli View Post
                Doğum günüm gelmeden hediyemi gönderdi yine sevgili dostum Aysum...artık üretimi duran nefis bir vanilya parfümü Avon Far Away Gold ...paketi açınca o kadar şaşırdım o kadar mutlu oldum ki ...yine kalbimden geçeni yakaladın Aysucum sana ne kadar teşekkür etsem az gelir...herşey gönlünce olsun , iyi ki hayatımdasın
                Kalp kalbe karşı derler güzel kapli insan... :-) Cok küçük birşey ama arayıp duruyorduk ya seninle, ah bulsak, mis gibi vanilya kokuyordu, ne güçlüydü ama diye konuşuyorduk
                Bulduk işte.. Hep aradıklarımızla karşılaşalım

Yorum

Minty
                  Aynen öyle canım benim... Gold versionu klasikten çok daha güzel ... senin güzel elinle kavuşmak çok daha güzel oldu...inşallah canım hep umduklarımız çıksın karşımıza
                  ​​​​​​​Bu arada iki yeni hediye daha geldi bana...Oriflame Possess ve CH Good Girl tam boy şişesinde 20 ml kadar var... abimin eşinden , çok mutluyum Good Girl muhteşem bir şey Aysum ... inşallah en kısa sürede ikimizde ağzına kadar dolu birer şişe ediniriz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hanımeli View Post
                    Minty
                    Aynen öyle canım benim... Gold versionu klasikten çok daha güzel ... senin güzel elinle kavuşmak çok daha güzel oldu...inşallah canım hep umduklarımız çıksın karşımıza
                    Bu arada iki yeni hediye daha geldi bana...Oriflame Possess ve CH Good Girl tam boy şişesinde 20 ml kadar var... abimin eşinden , çok mutluyum Good Girl muhteşem bir şey Aysum ... inşallah en kısa sürede ikimizde ağzına kadar dolu birer şişe ediniriz
                    E muhteşem!! :-)) Bolluk bereket, misss :-)) Güzel günlerde kullan canım

Yorum

• Tuberose
                      Tuberose Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Çok teşekkür ederim canım benim bu arada Aysucum Far away gold un parfümörü Celice Becker mış...ondan bu kadar güzel ve kaliteli...Celice J'Adore mun parfümörü olunca yeri çok ayrı bende

Sevgili aydın10 hanımefendi bana çok güzel bir jest yaptı. Mac My Heroine adlı parfümü sevdiğimi ve almak istediğimi forumda bir yerde yazmıştım. Bunu okumuş ve kendi şişesinin yarısını bana hediye etti kendisine buradan da çok teşekkür etmek istiyorum , çok mutlu oldum , herşey o güzel gönlünüzce olsun
                    Click image for larger version

Name:	images.jpeg
Views:	275
Size:	20.5 KB
ID:	56256
                    Bu da benim dekantım :

Click image for larger version

Name:	20171211_205845.jpg
Views:	189
Size:	1.71 MB
ID:	56257

Yorum

Tuhaf bir durum ama Yıldız Tilbe'den 30ml şişede Xerjoff Lira hediye olarak geldi. Benim ya da eşimin pek ilgisini çeken bir parfüm olmadığı için eşimin ikiz kardeşine verdik.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Medea
                        Tuhaf bir durum ama Yıldız Tilbe'den 30ml şişede Xerjoff Lira hediye olarak geldi. Benim ya da eşimin pek ilgisini çeken bir parfüm olmadığı için eşimin ikiz kardeşine verdik.
                        Çok ilginç😁 var mı tanışıklık Mete bey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Medea
                          Medea Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          İş ilişkisi Şerafettin Hocam (eşim dolayısıyla)

Kız arkadaşa Hermes Twilly.Çok beğendim hediye alacaklara öneririm. Müthiş koku ve çok iyi performansı var kokunun

Yorum

İşleniyor...
                        X