Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En son birine hediye ettiğiniz parfüm?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• En son birine hediye ettiğiniz parfüm?

Çok sevdiğim ve artık 15-16 seneden sonra dostum olan bir müşterimiz için Armani Code Profumo aldım.
    Coook begendi, ve kalıcılığının müthiş oldugunu söylüyor.

Kız Kardeşime Bond B9 bayağı beğenmişti kardeşime yok diyemedim

Yorum

• Minty
      Minty Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bayagı cömert bir hediyeymiş :-) Hangi Bond no 9 Cihan bey?
      (sorumu geri aldım :-)

ağbime a men vermiştim

Yorum

Hediye diyemeyiz pek zorla elimden alındı! Givenchy l'ange noir ablam aldı gitti
      http://www.fragrantica.com/member/1049144/

Yorum

Yıllardır elimde duran ve anca yarısını tüketebildiğim Nautica Voyage'ı eşimin yeğenine verdim gitti.

Yorum

O kadar fazla hediye gönderdiğim oluyorki en son ne gönderdim hatırlayamadım

Yorum

Surekli dekant hediye ediyorum isteyerek yahut istemeyerek. Parfumle ilgilendigimi bilen yakin cevrem uretim yapiyormusum gibi hareket ediyor cogu zaman. Bunun disinda gecen yil 5 10 ml kullanip sıkıldigim bir sise white patchouli hediye etmistim kuzenime.

Yorum

Bahar geliyor diyerekten anneme ve kardeşime eclat D'Arpege ve Paul Smith-Rose hediye etmiştim en son.

Yorum

Geçen yıl Carnal Flower, bu yıl Xerjoff Lira

Yorum

Lalique Encre noir 1 gün kullandım. 3. gün yanımda çalışan arkadaşa verdim

Yorum

En son eşime bir parfüm hediye etmiştim. 5-6 ay olmuştur herhalde. Michael Kors'un Sexy Amber setini hediye etmiştim.

Yorum

Hediye yüzünden koleksiyon yapamıyorum ama kıymetlilerimede kıyıp hediye etmem.En son Boıs et cuır 200 ml ,terre d hermes edt,cdg amazengreen ve Safari şişeli olarak hediyelerim oldu.Dekant zaten çok verdim veriyorum .Europhıa ıntensede verdim ..bayag hediye ettim ben yaaa hatırlamadıklarımda var.Seviyorum hediye vermeyi...

Yorum

Yeğenimin ısrarına dayanamayıp Mercedes Benz Sport u kokuyu çok beğendiği için kırmadım kendisine hediye ettim, yazlık genç işi bir parfümdü zaten, isabet oldu güle güle kullansın

Yorum

En son kuzenime Clinique - Aromatics Elixir in White hediye ettim. Bu parfümü ikinci kez hediye edişim, sivri köşeleri olmadığı için beğeniliyor.

Yorum

Babama Guerlain - Ambre Eternel, anneme Creed - Fleurs de Gardenia, kiz arkadasima Tom Ford - Plum Japonais

Yorum

• matrai
                              matrai Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Hayırlı evlat dedikleri bu olsa gerek 😁
                          İşleniyor...
                          X