Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En son birine hediye ettiğiniz parfüm?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

5 ml’lik 8-10 dekant .dior Sauvage , ysl la Nuit , pure havane vs. çok beğeniliyor. Ama arada African Leather’a sarkanlar oluyor , onlar tehlikeli

Yorum

Genelde kendime hediye ediyorum.. Evde sanki bilmiyormus gibi açıyorum sonra almadım ki hediye diyorum kendimce .. Dün abime Gucci ph2 verdim çok severek kullandığım elimde şişe li başka olduğu için gitti..iş görüşmesi felan yapiyor sahte ise adamı kullansin istedim

Yorum

• Rayiha
        Rayiha Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Benim de uygun fiyata bulup meraktan aldığım ya da yedeklediğim açılmamış parfümlerim var. Bu fiyatları gördükçe de, ömründen kısaltmamak için açmadığım iyi olmuş diyorum. Zamanı gelince hediye edeceğim kendime

Kuzenime doğumgününde yazlık parfüm olarak Moschino Forever Sailing hediye etmiştim. Yorumlarda oldukça övgü alan bir parfümdü, kendisi de çok memnun kalmış. Birkaç güne kadar görüşeceğiz, ben de merak ediyorum kokusunu. İki genç kuzenim de benim yüzümden parfüm meraklısı oldu, kız "ocağıma incir ağacı diktin" diyor

Yorum

JPG Intense- discontinued bir saklı hazine..

Yorum

Çok beğendiğim ama kendime ait hissetmediğim Lancome Idole Intense'i, bu kokunun bana hatırlattığı paçulisever bir arkadaşıma hediye etrim. Hem çok beğendi hem de çok yakıştı ona, sürekli kullanıyor. "Bitince büyük şişesini alacağım" diyor

Yorum

Bir arkadaşıma Masque Milano Petra ve Guerlain Jicky Edp, diğer bir arkadaşıma Xerjoff Bouquet Ideale ve Clinique Calyx, bir diğer arkadaşıma da Marc Antoine Barrois Ganymade ve Ralph Lauren Safari dekantları hediye ettim

Yorum

hafta sonu 2 gününü bana ayıran o güzel kişiye versace dylan blue women hediye ettim

Yorum

Geçen kış boyunca evde kapalı kaldığım ve yoğun bir uzaktan eğitim sürecinde kullandığım Lancome LVEB Intensement'i, orijinal La Vie est Belle'i merak eden kuzenime hediye ettim.. İsmine rağmen aslında daha hafif ve meyveli, daha genç bir versiyon olduğu için orijinalden daha uygun oldu ona.

Yorum

Çok hoş bir kokusu var güzel bir hediye olmuş. Modern sucul kokulardan,giymesi çok kolay. Maalesef ben kokuları anılarla eşleştiren bir insanım. Bu kokuyu hayatımda çok değerli olan, ama artık hayatımda olmak istemeyen biri ile tanıştığım gün kullanmıştım. Artık kullanamadığım için ben de geçen hafta Moschino Forever Sailing’imi arkadaşıma hediye ettim.
                  Orjinal yazı sahibi: Rayiha View Post
                  Kuzenime doğumgününde yazlık parfüm olarak Moschino Forever Sailing hediye etmiştim. Yorumlarda oldukça övgü alan bir parfümdü, kendisi de çok memnun kalmış. Birkaç güne kadar görüşeceğiz, ben de merak ediyorum kokusunu. İki genç kuzenim de benim yüzümden parfüm meraklısı oldu, kız "ocağıma incir ağacı diktin" diyor

Yorum

• Rayiha
                    Rayiha Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Parfüm hafızası hiçbirşeye benzemiyor, adeta bir zaman tüneli gibi, kokladığınız anda sizi başka bir ana götürüveriyor. Hayatımın yoğun, çok yorucu ve sıkıntılı bir döneminde kullandığım bir parfümümü, beğendiğim bir koku olmasına rağmen artık geride bıraktığım zamanın hislerini çağırmaması için hediye etmiştim. Hediye ederek siz de en iyisini yapmışsınız.

Maalesef işlerim planladığım gibi gitmedi ve kuzenimle görüşemedik. Dolayısı ile kokuyla hala tanışamadım. Yorumunuz için teşekkürler, iyi bir seçim yapmış olduğuma sevindim..

Arkadaşıma CH men hediye ettim ve geçenlerde yanıma sıkıp geldi. Dışarıdan bu kadar hoş koktuğunu bilmiyordum

Yorum

İşleniyor...
                  X