Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En son birine hediye ettiğiniz parfüm?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Abimin ve kardeşimin eşlerine doğum günlerinde Avon dan Today Day Dream ve Perceive Oasis verdim. Çam sakızı çoban armağanı ...

Yorum

Kardeşime Paco rabanne One million, Tom ford Black Orchid, Paco rabanne ultraviolet. Kısaca niş ile tanışınca bütün designer lara elim varmıyor bende hediye ediyorum

Yorum

En büyük ablamın 2 numaralı oğluna Perry Ellis Black 360 Edt yi hediye ettim, güle güle kullansın

Yorum

Velvet orchid lumiere patronun eşine
          one million patrona
          lanvin eclat darpage arkadaşıma
          amber vanille valideye
          bir sürü decant gittiğim cafede ki çalışanlara vsvs...
          naptım ben )))
          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Yanıma ekstradan aldığım Regalien Vanity Oud u yeğenimin beğenmesi sonucu kendisine hediye ettim, güzel güzel fıslansın

Yorum

Eşime mon guerlain hediye etmiştim, kardeşime de elimdeki dekantlardan beğendiklerini

Yorum

Forumda pekji sample set
                Aileden baba guilty absolute dekant

Yorum

St. Dupont oud oriental'ı güzel yürekli dosta hediye ettim. Çevremi de kendime benzettim

Yorum

Kayinpedere mugler pure shot ve iş yerindeki arkadaşa da dekant olarak aldığım uomo intense

Yorum

Alien hayranı olan ve yeni yılda zam alamayan bir arkadaşıma moral için 30 ml Alien EDP dekant..

Yorum

Anneme Balanciaga Paris hediye etmiştim. Bitirmiş, yeni birşey hediye etmenin vakti gelmis

Yorum

En son doğum günü için bir arkadaşıma Dior Sauvage edt hediye ettim. Kendisi imza parfümünü buldu.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Kız arkadaşıma Hermes Un Jardin Sur Le Lagune aldım geçen hafta gayet güzel ferah bir bayan parfümü

Yorum

Geçen hafta anneme 1 ay önce aldığım Renier Kisses Rain'i hediye etmiştim. Neredeyse son 10 yıldır her kış kullandığı Gucci Rush'tan sonraki yeni ilk kışlık parfümü oldu

Yorum

Kardeşime en son Afnan SS verdim

Yorum

İşleniyor...
                                X