Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Regalien Parfüm Yılbaşı Hediyesi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Güzel günlerde kullanmaları umuduyla ')

Yorum

• Emeği geçen herkese teşekkürler, hem Pekji hem de Regalien çekilişinden hediye kazanmışım bu yüzden kendimi çok şanslı hissetim
      Ama kural gereği birini tercih etmem gerekiyor bu yüzden tercihimi Regalien'den yana kullanıyorum. Pekji için de hakkımı yedek talihliye devrediyorum şimdiden güzel günlerde kullansın

Yorum

• Bu çekilişi düzenleyen Altuğ hocamıza, katkı sağlayan Regalien firmasından Varol beye tesekkür eder, 2019 yılının çekilişe katılan tüm parfümseverlere hayırlı , uğurlu olmasını, regalien firmasına da bol kazançlar dilerim.

Yorum

• Bende kazanmisim .Yillardir bu çekilislere katilirim ilk defa kazaniyorum . Emegi gecen herkese gercekten cok cok tesekkur ederim . Cok mutlu oldum

Yorum

• İçtenlikle organize edip hazırlayanlara teşekkür eder, kazananları tebrik ederim.

Yorum

• Kazanan talihlilerden EtemBaba ve maserati2303 den adres bilgileri beklenmektedir.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
                Kazanan talihlilerden EtemBaba ve maserati2303 den adres bilgileri beklenmektedir.
                Çok teşekkür ederim çok sevindim.

Yorum

• Kazanan arkadaşlara tebrikler

Yorum

• Paket elime ulaştı Altuğ hocam ve Regalien parfüme çok teşekkür ediyorum

Yorum

• Kargomu teslim aldım
                      matrai hocaya ve Regalien parfüm Varol Besen beyfendiye çok teşekkür ediyorum
                      Babel's Heaven gerçekten tavsiye edildiği kadar hoş bir koku

Yorum

• Tuberose
                        Tuberose Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Mutluluk ve sağlıkla kullanın hocam...parfüm nasıl biraz yorum alsak sizden 😊

• Ben de hediyemi aldım emeği geçen herkese teşekkürler
                      Bir kaç tanesini denedim diğerlerini daha deneyemedim ama genel beğeniye uygun parfümler olduğunu söyleyebilirim

Yorum

• Ben de hediyemi aldım. Teşkler...

Yorum

İşleniyor...
                        X