Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Zor Bulunanlar Aranıyor

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Zor Bulunanlar Aranıyor

Yeni aramalar. Hepsi şişeli olarak aranıyor.

JOVOY Remember Me
    Dior Fahrenheit Le Parfüm 2015 ve öncesi
    Franck Boclet Cocaiine 2017 Koyu renkli
    Agonist Isis
    Ormonde Jayne Black Gold (Eski Vrsyn)
    Bois 1920 Real Patchouly
    Zoologist Squid
    Amouage Opus VI
    Penhaligon's Belgravia Chypre

Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 02-10-21, 19:15. Tarafından yapıldı.

Bende merak ettim bu kokuyu, nereden alacaksın üsted?

Yorum

n11 den Metin hocam. Aldım gitti valla
      Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 22-07-17, 09:18. Tarafından yapıldı.

Yorum

Ragıp hocam hayırlı olsun. Eline geçince ufak bir yorum alabilir miyim bu başlık altında

Yorum

dilimin döndüğünce karalarım bir şeyler Metin hocam

Yorum

Parfums De Marly Nisean Bulunmuştur,

Israrla Min New York Shaman ve eski versiyon Agonis Isis aranıyor

Yorum

Min Newyork Shaman
              Agonist Isis
              Majda Bekkali Tendre Est La Nuit

Bu üçü ısrarla Şişeli en az 25 er ml olarak aranmaktadır. Özellikle de Min Newyork Shaman'ı ısrarla istiyorum, elimde 2.5 ml dekant olarak var, koklayıp koklayıp bırakıyorum, sıkmaya kıyamıyorum.

Yorum

Majda Bekkali Tendre Est La Nuit ile Min Newyork Shaman bulunmuştur. Agonist Isis şişeli olarak aranmakta olup ayrıca Laurent Mazzone Veleno Dore 5-10 ml dekant olarak aranıyor.
                Teşekkürler

Yorum

Bu sabah yanıma aldığım Majda Bekkali Tendre Est La Nuit i oğlumu okula götürmek için arabaya bindirirken ne gariptir ki arabamın üstüne koydum ve oğlumun emniyet kemerini bağladıktan sonra arabaya bindim. Parfümü arabamın üzerinde unuttum. İş yerime arabamı park ederken fark ettim ki parfümü arabamın üzerine koyduğumu ve onun arabamın üzerinden düştüğü 100%100 emin oldum. Bundan mütevellit zor bulunan ve sevdiğim bir parfüm olduğu için üzüldüm. Şişeli olarak elinde olan varsa ve satmak isterse benimle irtibata geçsinler lütfen. Teşekkürler.

Yorum

Geçmiş olsun, aracı ilk hareket ettirdiğinizde düşmüştür fazla uzağa gitmiş olamaz kapalı otoparktaysa ve düştüğüdnde kırılmamışsa akşam yerinde bulabilme ihtimaliniz var. Buna benzer bir durum benim de başıma gelmişti.

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                    KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Teşekkür ederim Metin hocam. Arabam açık otoparkta idi. Ben parfümü düşürdüğümde aradan 25 dakika geçti ve geri dönmem imkansızdı. Hem trafik vardı hem de mesafe 5-6 km. Eşime söyledim baksın diye ama yerinde yeller esiyor maalesef. Yapacak bir şey yok Metin hocam, ölecek ile olacağa çare yokmuş. Bunda da bir hayır vardır diyorum. Sadece üzüldüğüm şey, parfümün Türkiye'de bulunmaması ayrıca yurt dışında da zor bulunan bir parfüm. Başka parfüm olsa yenisi alırım sadakam olsun derim. Bu öyle değil maalesef,

geçmiş olsun ragıp hocam valla üzücü

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                    KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Teşekkür ederim sağolasınız

Terre Hermes Vintage Şişeli olarak aranmaktadır. (Altuğ hocamın splitindekinden arıyorum)

Yorum

Terre Hermes (Vintage) şişeli ya da dekant fark etmez aranıyor...

Yorum

İlan güncel

Yorum

Terre Hermes (Vintage) şişeli yanında Giorgio Armani Prive Cuir Noir şişeli olarak aranmaktadır.

Yorum

İşleniyor...
                        X