Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

meo fusciuni

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• meo fusciuni

meo fusciuni...bu sevgili abimizin parfümlerine sahip olan arkadaşımız varmıdır..özellikle ...varanasi adlı çalışması..

samosbabos da sanki vardı bir sorun derim.

Yorum

Bende tek L'Oblìo var, o da dekant olarak hocam 😀

Yorum

• ssselçuk
        ssselçuk Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        bu kamboçya temalı parfümü zannedersem..nasıl hocam denemeye değermi.

• samosbabos
        samosbabos Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bois d’ardent andırıyor hocam ama farklı değişik bir çalışma. Beni çok etkilemedi .

Orjinal yazı sahibi: samosbabos View Post
      Bende tek L'Oblìo var, o da dekant olarak hocam 😀
      teşekkür ederim hocam

Yorum

• samosbabos
        samosbabos Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Rica ederim hocam

Denediklerim arasında Little Song en güzel parfümü diyebilirim. Varanasi ise hafif kirli, dumansı ve deriye sahip hayvansal bir parfümdü ama çok derin inceleme şansım olmadı ne yazık ki. Geçenlerde Galilu'da tekrar denemek istedim fakat tam sıkacakken kız arkadaşım kapağını koklayıp geri yerine koydu. Sample bile alamadım ama Odor 93 ve Little Song hakkında haftaya bir şeyler yazmaya çalışacağım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Abbathdoom View Post
        Denediklerim arasında Little Song en güzel parfümü diyebilirim. Varanasi ise hafif kirli, dumansı ve deriye sahip hayvansal bir parfümdü ama çok derin inceleme şansım olmadı ne yazık ki. Geçenlerde Galilu'da tekrar denemek istedim fakat tam sıkacakken kız arkadaşım kapağını koklayıp geri yerine koydu. Sample bile alamadım ama Odor 93 ve Little Song hakkında haftaya bir şeyler yazmaya çalışacağım.
        teşekkürler üstad.bekliyoruz yorumlarını

Yorum

İşleniyor...
        X