Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage Interlude, Opus V Şişeli Aranıyor

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage Interlude, Opus V Şişeli Aranıyor

50-40 ml'den aşağı olmamak üzere Interlude ve Opus V aramaktayım. Elden çıkarmayı düşünen arkadaşlar varsa iletişime geçerse sevinirim. Saygılar.
    Son Düzenleme _sefa_; 08-06-20, 14:39. Tarafından yapıldı.

Tarikata hoş geldin Sefa hocam Lddm bulana kadar sana rahat yok

Yorum

Hiç sorma ya Engin hocam. Covid 19 u geçtim, LdDM uyutmuyor.

Yorum

• Marmaris büfe
        Marmaris büfe Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Sefa hocam çok marka ve kokulara takıntım oldu ama Tauer’i almadan rahat edemiyor insan..

Tauer için beni de ekleyin Arayanlar Listesine :-) Tekrardan başlık açmayalım :-))

Yorum

• _sefa_
        _sefa_ Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ragıp hocam şu kaos ortamında bence siz bulursunuz bir yerlerden, bulmuşken beni de görürsünüz diye umuyorum

• KARALARIN_CEMAL
        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Valla Sefa hocam şu anda aradığım parfümler Türkiye'de Sadece Home Of Scent te var. Pazarlık yapmayı düşünüyorum. Ama ülkemizin durumu vahim, öldürücü bir virüs hastalığı ile baş başayız, tüm dünyada da aynı şekilde. Onun için acele etmek istemiyorum. Hem Ekonomik hem de sağlık tedbirlerini elden bırakmamak gerekir.

Geçen sefer Tauer'in "Incense Extreme" deneme fırsatı buldum..kişnişten ve turunçgillerden gelen çok hoş bir freşlik var..çok dengeli bir tütsü ve odunsuluk da var..bence LDDM kadar hoş bir parfüm..

Yorum

• _sefa_
        _sefa_ Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Dengeli tütsü ve odunsuluk, merak ettim Bir ara dekantını edineyim bulabilirsem. Güzel tavsiyeniz için teşekkür ederim Muaz Bey.

Lddm ve ursa bulundu. Darısı Opus V ve Interlude başına.

Yorum

İşleniyor...
      X