Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm Dışı En Son Ne Aldınız?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: remy View Post
    Hocam zam geçişi oldu mu? Hala alım için vaktimiz var mı?
    Hocam 1 Mayıs 2019 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile cep telefonlarındaki ötv tutarı arttırıldı malesef.
    Son Düzenleme bhdrhn; 24-05-19, 23:03. Tarafından yapıldı.

Yorum

Son 1-2 aydır puroya merak sardım.

Click image for larger version

Name:	IMG_5033.jpg
Views:	331
Size:	1.22 MB
ID:	129648

Yorum

2. Telefon olarak General Mobile aldım.

Yorum

Parfüm harici bir şey almaya karar vermiştim ki Aventus duş jeli almışım.

Yorum

Bebekten sonra daha teknolojik oyuncaklara sardım şu son 2 senede. Apple watch aldım en son

Yorum

Ben de kablosuz kulaklık aldım, akıllı saat aldım bir de cep telefonu ile PC alırsam teknolojiye doyacağım.

Yorum

• vagonlar
                vagonlar Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Teşekkür ederim. Kulaklığı Sennheiser Momentum True Wireless aldım. Airpods'a bi gittim geldim ama Sennheiser baskın geldi.

• ntmm22
                ntmm22 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hakan hocam hayırlı olsun öncelikle bende üç ay kadar önce sennheiser true wireless aldım ses kalitesi falan harika ama konuşma kalitesini düşük buldum özellikle gürültülü ortamda yağmurda yada bir kafede falan hiç konusulmuyordu karşıdaki beni hiç duyamıyordu, siz bir deneyin tecrübelerinizi konusmak isterim açıkcası. Jabra radarımda şuanda konuşma kalitesini çok övüyorlar.

• vagonlar
                vagonlar Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Teşekkürler hocam. Benim önceliğim müzik olduğu için konuşma kısmını göz ardı etmiştim alırken doğrusu. Ancak şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadım kimse sesini alamıyorum ya da konuştukların net değil demedi. Kalabalıkta konuştum ama rüzgarlı ya da yağmurlu havada denemedim.

Biraz centilmenlik kültürü, biraz nostalji...

Name:	siyah2.jpg
Views:	167
Size:	2.32 MB
ID:	192267

Name:	kırmızı.jpg
Views:	151
Size:	2.11 MB
ID:	192268

Yorum

• itsmebruce
                itsmebruce Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                ooo hocam geltir'e yıllardır bakmadım bende... komşu görmek güzel...

• Aryan
                Aryan Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Ben yeni taşındım yani yeni komşuyuz itsmebruce hocam, teşekkür ederim. Yukarıdakiler benim ilk geleneksel tıraş malzemelerim.
                Son Düzenleme Aryan; 23-01-21, 03:28. Tarafından yapıldı.

Orgü ormek icin ip.. 😊

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Swann
                Swann Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hic beceremem, daha dogrusu denemedim, strese neyim iyi geliyo diyola

Pudra, ruj, elimde olsa kozmetik magazasinda yatarim, hic cikmam 🤪😂

Yorum

Acqua di Parma tıraş kremi...

Yorum

• itsmebruce
                  itsmebruce Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Hocam kesinlikle dogru bir tespit ama yine de Ingiliz, Fransiz ve Italyan markalarin liderliginde gidiyor geleneksel tiras konusu... Son donemde Amerikan artisan markalardan cok memnun kaldim ozellikle Stirling kullanmanizi oneririm (guncel kokularin tiras sabunlarini uretme konusunda da cok iyiler, bkz: executive men cok iyi bir aventus sabunu) italyanlara gelince Saponificio Varesino gibisini gormedim, siddetle tavsiye ederim. Fiyati yuksek fakat hakkini veriyor.. AdP bu anlamda kozmetik olarak one ciktigi icin hakkindan fazla fiyatlandigina dair suphelerim mevcut, ilk firsatta deneyecegim.. Selamlar...

• connoisseur
                  connoisseur Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Islak tirasa gonul verenleri gormek ne guzel. Ben de neredeyse bu konu hakkinda destan yazabilirim, uzun sure surdurdugum eski hobilerimdendir ama hazir vazgecmisken acikcasi hic bulasmak istemiyorum Yine de bir tavsiye verip sessizce uzaklasiyorum; firsatini bulursaniz bir de Martin de Candre tiras sabununu deneyin.

• itsmebruce
                  itsmebruce Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  connoisseur hocam biliyorsunuz sizlerden vazgeçmişken epey bir şey almıştım martin de candre'de aynı şekilde favorilerimden fakat türkiye satış fiyatı 750 lira ile rekora koşuyor...

Yumurta

Yorum

Kitap, pandemi başlangıcından beri okumayacağım kadar roman aldım, yavaş yavaş okusam da birikiyor biriktikçe...

Yorum

Sineklik... 😊 yaz geliyor malum...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                  X