Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hangi Dizileri İzliyoruz?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Cok dizi var izledigimde Sevgili rtük işi gücü yok gibi netflixede el atmayı düşünüyor

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	peakyblinders.jpg
Views:	217
Size:	83.0 KB
ID:	135618

Tekrar oturdum başına... Fazla söze gerek yok.

Cillian Murphy'e insan gözüyle bakılmaması gerekiyor.

Değil çünkü.
      - Stop the car...
      - What ?!
      - Stop the fuckin' car!

Yorum

• uncle-benjen
        uncle-benjen Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Cillian Murphy adamımdır.. Sunshine'ı durup durup seyrederim..

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        uncle-benjen Danny Boyle'ın eli var o filmde, bence de çok iyiydi. "28 Days Later" da da beraberler. O da nefistir.

• Hayatımda en sevdiğim dizi olan Breaking Bad'in 1.5 ay sonra filmi gelecek o yüzden en baştan başlıyorum diziye an itibariyle Galiba baştan sonra 4. izleyişim olacak diziyi

Yorum

• seksenler dizisinin eski bölümleri diğer hiçbir dizi ilgimi çekmiyor

çocukken hayat ağacı yalan rüzgarı ve pembe diziler vardı onları izledik büyüdük yeterde artar bile

Yorum

• Vis a Vis kadın mahkumların hayatlarını anlatan bir netflix yapımı. Sürükleyici bir dizi..
          estefanyen

Yorum

• Marianne.Fransız korku dizisi.İyi vakit geçirtiyor👍🏼

Yorum

• Dün gece Broadchurch'e (Netflix) başladım. Bi' sahil kasabasında küçük bi' çocuğun öldürülmesiyle başlıyor. Son derece sürükleyici, gizem dolu bi' cinayet dizisi. Oldukça güzel örülmüş kurgusu, şüpheyi ve merakı sürekli yukarıda tutması benim için geçer not.
              Bunların üzerine nefis diyaloglar ve çekimleri de eklersek ---> Tavsiye.
              - Stop the car...
              - What ?!
              - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Libra
                Libra Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Ben de beğenmiştim bu diziyi👍🏻

• Mindhunter

Pazar öğleden sonra evde can sıkıntısından başladım ama ne başlama, hapsoldum resmen diziye. Bence Kuzuların Sessizliği'nden bu yana seri katiller ile ilgili en güzel yapım. Dizi 1970'li yıllarda FBI içerisinde yer alan davranış bilimleri bölümünün ilk defa seri katil tanımını yapmasını temelde konu alıyor. Aslında dizide çok aksiyon yok, neredeyse hiç yok ama diyaloglar o kadar sürükleyici ki iki günde ilk sezonu bitirdim şu anda ikinci sezona başlıyorum. Polisiye tarzda bir dizi izlemek isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.

Yorum

• The Rain'i bi' çırpıda bitirdik ailece. Yağmurla yayılan ölümcül bi' virüs ve hayatta kalmaya çalışan bi' avuç insan. Göze çarpan hafif amatörlük dışında yaratıcı konusu ve yaşattığı gerilim sayesinde kendini sonuna kadar izlettirdi. 3. sezon onayını almış olmaları sevindirdi çünkü güzel bi' noktada bitti. Türü sevenler göz atabilir.
                - Stop the car...
                - What ?!
                - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Netflix dizisi olan ELITE yi bitirdik. Ergen dizisi gibi başlasada sonrasında karakterleri ve kurgusu ile sizi içine çekiyor. Özellikle 2. sezon çok iyiydi. İçerisinde fazlaca cinsellik, madde kullanımı, şiddet barındırmasından dolayı aile ile izlenecek bir dizi değil.

Yorum

• Modern Love. 8 bölümlük (devamı gelir mi bilmem) her bölümü bağımsız ve ünlü oyuncuların yer aldığı bir mini dizi. İlk 3 bölüm özellikle çok etkileyiciydi.

Yorum

• Apple Tv'nin yanılmıyorsam ilk dizi yapımı See.. Beklentiyi yükseltmezsek oldukça başarılı bulduğum dizi.

Son Düzenleme alfie; 09-11-19, 23:09. Tarafından yapıldı.

Yorum

• The Mandalorian, Star Wars'lara ilgisi olanların bayılacağı, ilgisi olmayanlarında keyif alacağı güzel bir dizi. Imdb en iyi diziler listesine de girer.

https://www.youtube.com/watch?v=aOC8E8z_ifw
                        Son Düzenleme alfie; 18-11-19, 17:34. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	6B80749B-9D17-4579-9BFC-CB406815D7A7.jpeg
Views:	128
Size:	96.5 KB
ID:	147240

Yorum

• Şu an Witcher 3. bölümü açıyorum. İlk bölüm sıkıcı olacakmış gibi hissettirse de hikaye güzelleşecek gibi. Oyunlarını oynayanlar mutlaka bir şans vermeli diyorum.

Yorum

İşleniyor...
                            X