Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Fractured
    Karısı ve kızı hastanede kaybolan bi' adamın gerilim dolu hikayesi. Başarılı kurgulanmış, ters köşelerle ve tokatlarla dolu. İzlerken tırnak yedirenler kategorisine aldım bile.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Oturdum tekrar The Departed'ı seyrettim. Söylenecek fazla bi' şey yok. Muh-te-şem !
      - Stop the car...
      - What ?!
      - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Ford v Ferrari

Türkçeye Asfaltın Kralları olarak çevrilerek vizyona giren filmi az önce sinemada izledim. Konu olarak Ford'un 1960'lı yıllarda ilk defa Le Mans ve diğer dayanıklılık yarışlarında Ferrari'ye rakip olmasını ele alıyor. Öyle bir başyapıt diyemem ama 2 buçuk saatlik filmi izlerken bir dakika bile sıkılmadan zamanın nasıl geçtiğini anlamayarak izledim. Keyifli bir film izlemek isteyenlere kesinlikle tavsiye edilir. Bu arada Christian Bale de İngiliz olmasına rağmen galiba uzun bir aradan sonra bir Holywood yapımında yine bir İngiliz karaktere hayat vermiş. İngiliz aksanıyla konuşmasını özlemişim resmen
        Son Düzenleme xPixa; 22-11-19, 22:33. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Naim.

Yorum

• The Irishman, nefis bir mafya filmi ve bunların hepsi gerçekten yaşanmış.
            Film 9 senenin sonunda yayına girebilmiş. Senaryolaştırma, oyuncu seçimi derken ilk yapımcı 100 milyon dolar maliyeti aştığı için bırakmış ve netflix yapımını üstlenerek çekilebilmiş. Filmin yaklaşık maliyeti 160 milyon dolar ve son 20 senede çekilmiş en uzun film. 3 saat 29 dk.
            Imdb #64 ama biraz daha yükselmesini beklerdim.
            Son Düzenleme alfie; 28-11-19, 11:13. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Joker. Joaquin Phoenix in harika bir performans gösterdiği büyük olasılıkla Oskar alacağı bir film. Oyunculuğunu Split de ki James McAvoy a benzettim.

Yorum

• time dergisine göre 2019'un en iyi 10 filmi aşağıdaki linkte

https://time.com/5737103/best-movies-2019/

Yorum

• Psikolojik gerilimlerin ağa babalarından A Beautiful Mind ( 2001 ) Rusel Crowe

Yorum

• Koleksiyoncu/Collector : Ruben Brandt (netflix)

tam benim kalemim bir yapıt, bayıldım.
                    https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• A Beautiful Day in the Neighborhood
                      Tom Hanks'tan huzur veren, güzel bir film.
                      Tavsiye ederim.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	DB4E64C3-EB28-4190-9FA1-48614454464D.jpeg
Views:	93
Size:	75.0 KB
ID:	147242

Yorum

• Yıldızlara Doğru - Ad Astra

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Star Wars Rise of Skywalker. Hayranı olduğum efsane seri. Yine mükemmeldi.

Yorum

• TOGO(2019); Walt Disney'in yapmış olduğu 1925 de ki serum koşusunu konu alan, kızak köpeği Togo'nun hayatını görsel şölen halinde anlatan mükemmel bir film. Özellike gerçek hikayeden derlenmiş Kutup macerası tipi filmlerden hoşlananlar kaçırmasın.

Yorum

• The Gentlemen

Bu akşam sinemada izlediğim filmi oldukça beğendim ama Guy Ritchie filmlerinde genel olan bir problem bence bu filmde de var. Nedense çoğu filminde başrol karaktere derinlik kazandırılırken diğer yan karakterler güzel kurgulanıp oyuncular tarafından iyi bir şekilde canlandırılsa bile gerekli derinlik verilmiyor (örn. Sherlock Holmes'ta Watson ve Lord Blackwood, Kral Arthur'da Vortigern). Yine de filmin kurgusu çok hoşuma gitti ve oldukça keyif alarak izledim. Akıcı bir senaryoya sahip başarılı bir aksiyon filmi. Sinemada izlenecek film arayanlara tavsiye edilir

Yorum

• protectedsugar
                                  protectedsugar Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  Bu filmi ben de merak ediyorum..
                              İşleniyor...
                              X