Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• American Psycho'nun sonunda düzgün bir kopyasını izleme fırsatı buldum. Neoliberal kapitalizmin ortaya çıkardığı insanımsı yaratıkla ilgili sağlam bir tokat indiriyor insanın suratına.

Yorum

• The Last Shaman (Yüzeysel de olsa fikir verici.)
      Feel Rich: Health is the new wealth
      Heal
      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Netflix yapımı "Cargo"

Etkileyici bi' hayatta kalma hikayesi. Salgın ama yaratıcı bi' hastalık, oldukça başarılı oyunculuk (Martin Freeman) ve Shalimar.

Parfüm ne alaka mı? Oturup izleyin. Kokunun gücüne bi' kez daha tanıklık edin.
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Libra
          Libra Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bu arada çok önceden,içinde geçen Tresor la ilgili kısım yüzünden I Origins i izlemiştim ve çok beğenmiştim.Aklıma geldi yazayım dedim😊

• Lagerfeld
          Lagerfeld Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Libra O ölümüne yakın plan gözlü afişi her gördüğümde bugün izleyeyim deyip hep atladığım filmdir I Origins.
          Tresor annemin imzasıydı 90'larda...Artık bu filmi izleme zamanı geldi.

• Libra
          Libra Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          😊👍🏼

• Aladdin - Çocukken çizgifilmini ne izlerdim be
        Filmi hem küçüklükten gelen hayranlık hemde Will Smith fanı olmamdan dolayı kız arkadaşımla izledik iyiki izlemişiz dedik film çıkışı çok eğlenceli bir film olmuş herşey tadında ailecek izlenebilecek sıcacık bir film sanatsal beklentinizi fazla yükseltmeden sadece stres atmak eğlenmek çocukluk anılarını yad etmek isteyenlere tavsiye edilir görsellik müzikler şahaneydi

Yorum

• Hızlı ve Öfkeli: Hobss ve Shaw
          Keyif almak için 3D izlenmesini tavsiye ederim kesinlikle dün sinemalarda gösterime girdi. Hızlı ve öfkeli serisi gibi bir film değil ama aksiyon açısından tatmin edici

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• In BRUGE: Baş rolde Colin Ferrel'ın yer aldığı bu film, çok tanınmıyorsa olmasına rağmen kült filmler arasında kendi alanında önemli bir yere sahip olduğunu söyleyebilirim. Kusursuz oyunculuk, harika müzikler ve durgun ama bir o kadar sürükleyici bir film.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• caliban
              caliban Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Güzel film olduğuna katılıyorum ama aynı zamanda popüler olmuş da bir film. Ben de sevmiştim.

• 3-4 gün önce Amarcord’u izledim. Yüzyıllık Yalnızlık kitabını okurken hemen hemen aydı tadı almıştım. Güzel,beğendim gibi sıkıcı kelimelerle hakaret etmek istemiyorum Fefe’ye.

Yorum

• En son Robert De Niro başrollü A Bronx Tale filmini izledim.Adama otobüs şöförlüğü bile yakışıyor,çok büyük bir aktör,hastasıyız.
              Son Düzenleme BaddestMan; 04-08-19, 21:55. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Gerald's Game:3/10 Baştan sona aynı mekanda geçen, durağan, psikolojik gerilim havası vermeye çalışan ancak bunu birkaç sahne dışında neredeyse hiç veremeyen başarısız bir film.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Hayvan Mezarlığı, Kong, Godzilla
                  Çocuklarla takıldık bugün.

Yorum

• Aslan Kral
                    Ben mi büyüyüp çok duygusuzlaştım ya da film işlenişi açısından kötü mü yapılmış bilemedim ama o ilk versiyon Aslan Kral filmindeki güzelliği nedense bu yeniden çekilen yapımda bulamadım. Sıkıcı geçen bir yaz gününü değerlendirmek için bir alternatif oldu diyebilirim.

Yorum

• Joker
                      Uzun süredir vizyona girmesini beklediğim filmi bugün sinemada izledim. Şunu söylemeliyim ki Joaquin Phoenix inanılmaz bir oyunculuk sergilemiş ve heralde bu performansıyla bir Oscar kazanacak. Sadece Joaquin Phoenix değil galiba Joker film olarak Oscarları süpürecek. Film son yıllarda büyük ticari başarı sağlayan Marvel ve DC Comics filmleri ya da Christopher Nolan'ın Batman üçlemesi gibi değil, kendi çapında "standalone" bir film. Requiem for a Dream isimli filmi biliyorsanız o kıvamda bir film, devam filmi geleceğini hiç sanmıyorum. Ayrıca hikaye içerisinde Wayne ailesi ve Gotham şehri de yer almakta ve bence çok güzel bir şekilde filmin hikayesine adapte edilmişler. Oldukça sevdiğim bu filmi izlemenizi özellikle tavsiye ediyorum.

Yorum

• Lagerfeld
                        Lagerfeld Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        İlk fırsatta atlayacağım sinema salonuna !

• UmutAras
                        UmutAras Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bencede müthiş bir film olmuş özellikle Jokerin psikolojik sıkıntıları Gothamdaki zengin fakir çatışması ve anarşistlerin Joker lider görmesi öyle Jouqain Phoenixin performansı müthiş ötesi marvelde Thanosun mücadelesini haklı bulanlar gibi Jokerede hak veren kesim olacaktır görüşündeyim

• murrjm
                        murrjm Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        2. kez izlemeye gidiyorum !

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	155.7 KB
ID:	137485

Yorum

• El Camino A Breaking Bad Movie
                        Şu hayatta en sevdiğim dizinin açık ara Breaking Bad olması ve Breaking Bad evreninden ne piyasaya çıkarsalar her türlü izlerim mottosuna sahip biri olarak büyük bir beklenti içinde olmadan fakat meraklı ve heyecanlı bir şekilde Cuma akşamı evde oturup izledim. Filmi izlerken Breaking Bad dizisini niye bu kadar çok sevdiğimi bir kez daha anladım. Aslında film apayrı bir film gibi değil, uzun bir Breaking Bad bölümü havasında. Dizinin finalinden sonra ana karakterlerden biri olan Jesse'nin esaretten kurtuluşunu takiben yeni hayatına kavuşmasına kadar geçen oldukça kısa süreyi konu alıyor. Senaryo bana biraz zayıf geldi açıkçası. Breaking Bad ayrıntılarla dolu bir diziydi; film ise oldukça düzdü. Gerçi şöyle bir durum da var parası pulu kalmamış ve her tarafta aranan bir kişinin hikayesi en fazla bu şekilde gerçekçiliği kaybetmeden anlatılabilirdi. Neticede ayılıp bayılmasam da tatmin oldum diyebilirim. Bakalım ileride başka bir yapım gelir mi bekleyip göreceğiz.

Yorum

• Lagerfeld
                          Lagerfeld Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Saçma sapan yorumlar almış başını gitmiş. Halbuki gayet nefis bi' Breaking Bad noktası olmuş. Vedalar, flashback'ler her şey olması gerektiği gibi. Gilligan aksiyonu da, dramı da en tadında sunmuş. Jesse bu işte. Böyle bitmeliydi... Terminator ile T-1000 kapışması gibi bi' şey beklemiş millet.

Çok güzel bi' filmdi. Duygulandırdı, geçmişe götürdü orada da bıraktı. Başka bi' yapıma bence gerek yok artık. Breaking Bad, tacına bi' pırlanta daha ekledi. Tahtında asırlarca rahat rahat oturabilir...

• Kral Şakir : Korsanlar Diyarı

Yorum

• uncle-benjen
                          uncle-benjen Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Oğlumun en sevdiği kurgusal karakter..
                      İşleniyor...
                      X