Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Aquaman
    Süper güçleri olupta insanlardan yumruk yiyip sendeleyen papuçumun kahramanı
    Denizaltıyı kaldırıyor gemideki adamlardan dayak yiyor

Alita
    Bilim kurgu olduğu için görsel showlar dokunmuyor , Alitayı yaratan bilim insanın elindeki devasa çekiç benzeri şeye taktım
    yahu onu küçült o ne dir öyle

Son Düzenleme kiton men; 09-04-19, 17:01. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Adalet 2

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• The Body (El cuerpo) ile hafızamı yerle bir eden aşmış sinemacı Oriol Paulo'nun ikinci tokadı Görünmez Konuk (Contratiempo) yine sağlı sollu dalıp bitirdi beni.

Yeni bi' cinayet, yeni bi' bulmaca, şahane kurgu.
        Normalde film izlerken saçma sapan yer içerim, çikolata krizleri, kahveler... Hareketsiz, koltuğa yapışıp seyrettim.

Bu adamı yakın takibe alın...
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Lagerfeld
          Lagerfeld Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          murrjm Medea "Durante la tormenta" adında yeni bi' arızası var, yazın bi' yere.

• Medea
          Medea Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Yazdım valla

• murrjm
          murrjm Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Durante la tormenta yı da izledim.Özellikle ilgi alanım olan zamanda yolculuk ve paradokslarını konu almasıyla dikkatimi ekstra çekmişti.Müthiş

• Sineklerin Tanrısı

Karizmatik lider nedir? Rasyonel lider nedir?
        Bu film bunu gayet iyi anlatıyor.

Yorum

• Storm Boy
          Sonunda huzur veren, değer katan, güzel bir film. Aileniz ile izleyiniz, çoluk çocuğunuza izletiniz; izletiniz ki ileride para için, menfaat için başka hayatlara, doğaya zarar vermesin. 10/8

Yorum

• Pet Sematary e gittik.Daha önce kitabını okumuş ve 89 yapımı olan filmini izlemiştim.Bu filmden fazla bir beklentim yoktu zaten.Fena değildi.İyi vakit geçirdim.

Yorum

• Lagerfeld
              Lagerfeld Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bu film için "ben ve heyecanım" tavanda.

Ama önce Avengers..

• Otto e Mezzo. İzlediğim en iyi filmler listesine tepeden giriş yaptı. Federico Fellini beni çok etkiliyor onu anladım. Günlerce etkisinde kalıyorum her filminde.

Yorum

• Sekizinci Gün - Bir filmin insanı bir yandan hüzünlendirirken bir yandan da güldürmesi çok önemli bir şey.

Georges, Down sendromu olan ve bir mental klinikte hayatını sürdürmekte olan bir adamdır. Harry ise günlerini oldukça meşgul geçiren bir iş adamıdır. İş hayatında çok başarılıdır ancak karısının iki çocuğunu da yanına alarak kendisini terk etmesinden sonra bir türlü belini doğrultamamış ve sosyal hayata atılamamıştır. Bu iki apayrı insanın hayatı çeşitli tesadüflerin akabinde kesişmek üzeredir.

Yorum

• Game of thrones 8.sezon 3. Bölüm
                Muhteşemdi.şu ana kadar izlediklerimin kesinlikle en iyisiydi.soluksuz kaldım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• End Game

Yorum

• Salut (2019): 5/10

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• El Cuerpo
                      Şu filmi izleyip de beğenmeyecek insan çıkmaz herhalde.Hayran kaldım, uzun zamandır böylesine güzel bir film izlememiştim. Herkesin izlemesini şiddetle tavsiye ediyorum.

Yorum

• Lagerfeld
                        Lagerfeld Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Muh-te-şem!

• İbrahim20
                        İbrahim20 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Yönetmenin ''The Invisible Guest '' adlı filmi de ilgimi çekti, vakit bulursam bunu da izleyeceğim.

• Contratiempo,Smultronstallet(Wild Strawberries),Persona. Son zamanlarda izlediğim filmler. Contratiempo iyi,güzel film ama niyeyse çok etkilenmedim. Bu türde çok daha iyi örnekler var bence. Smultronstallet 60-70 sene öncesinin filmi olmasına rağmen çok akıcı ve derin. Çok beğendim. Persona ise tamamen boş bir zihinle izlenmesi gereken David Lynch tarzı diyeceğim ama ayıp olacak. Şöyle söyleyeyim David Lynch,İngmar Bergman’dan çok etkilenmiş bence. Mulholland Drive ile bazı yönleri çok benziyor. 1-2 kere daha izlemem gerekiyor galiba. Yine de çarpıcı bir film olduğunu söylemem lazım. Hatta erotik diyeceğim nerdeyse.

Yorum

• Lagerfeld
                        Lagerfeld Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Aaa Juan Campanella filmi... Nası' kaçmış bu benden!! Çok teşekkürler, ilk fırsatta hemen...
                        Ayrıca The Game de efsanedir. Fincher, Douglas, Penn... Benzeşiyorlarsa olaylar olaylar yani!

• caliban
                        caliban Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Spoiler vermek istemiyorum 😄 Çok farklı gibi görünseler de verdiği hissiyat benziyor. İki film de çok iyi bence.

• Medea
                        Medea Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Gözlerindeki Sır'ı ben de şiddetle tavsiye ederim. Çok boyutlu... Ama çok...

• Avengers - Endgame 8/10

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Contratiempo
                        Az önce izlediğim bu film hayatımda izlediğim en iyi film. Hala filmin şokundayım.

Yorum

İşleniyor...
                        X