Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm rüyaları / Parfümlü rüyalar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfüm rüyaları / Parfümlü rüyalar

Herhangi bir insana ya da kullanıcıya göre zihnimizin parfümlerle epey meşgul olduğu hepimizin malumu.

Peki bu merak yüzünden rüyalarınıza giren parfümler oluyor mu? Ya da rüyanızda bildiğiniz ya da hiç koklamadığınız ama merak ettiğiniz bir parfümün kokusunu aldınız mı?

Hatırlayabildiklerimin birinde, polisiye bir rüyadaydım ve kaçıp kurtulmak yerine vintage Guerlain Meteorites bulduğum bir dükkandan alışveriş yapmaya çalışıyordum. Pasaj içi küçücük bir dükkan ve Meteorites’in belki de hiç üretilmemiş parfümlü birçok ürününü bulmuştum. Hayatımda hiç denemediğim de bir parfüm üstelik. Tam şişeyi çıkarmış sıkmak üzereyken uyanmıştım

Bugün de çok sevdiğim ama üretimi durmuş Cacharel Eau d’Eden dolu bir butikteyken açtım gözümü...

Sizin de var mı böyle “hayırdır inşallah” diyeceğimiz parfümlü rüyalarınız?

Pryn yeni parfümler çıkarmış... Hepsinden almışım birer tane ve denemeler yapıyorum... Hatta bir kucak dolusu sample siparişi vermişim. Heyecanla gelmelerini bekliyorum. Split falan hazırlamışız tema yurt dışı yeni çıkan merak edilenler...

E ne de olmasa ancak rüyamızda görürüz

Yorum

Bir kez rüyamda ELdO Secretion Magnifique kullandığımı gördüm. Anlatması biraz zor ama kısaca güzel bir rüyaydı.

Yorum

Shalimar Initial Türkiye ye gelmeden önce rüyamda denemiştim☺️Parfümeride heyecanla ararken, geldiğini görünce çok sevindiğimi hatırlıyorum.Yine Mugler Aura yı ilk rüyamda denemiştim.Çok merakla beklediğim bir parfümdü ama benim için hayal kırıklığı oldu.
        Başka bir rüyamda ise İngiltere de küçücük, ahşap rafları olan, eski bir parfümeriye gitmiştim.Raflarda çok eski Shalimar lar, hiç denemediğim vintage Guerlain parfümleri vardı.Heyecanla deneyecekken uyanmıştım.
        Bu tip rüyalarım çok ama ilk aklıma gelenler bunlar.

Yorum

• Rayiha
          Rayiha Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bilinçaltımızı bile parfümlüyoruz galiba sevgili Libra Yalnız o ahşap raflı İngiliz dükkanı çok fenaymış, bir daha rüyanıza girerse haber verin ben de geleyim, birlikte deneyelim

• Libra
          Libra Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Mutlaka haber veririm😄 Ne güzel olur 💕

Pek rüya gören birisi olmadığım için "Halihazırda ekonomik politikalardan dolayı zaten parfümleri artık anca rüyamızda görürüz" diye sosyal mesaj verip çıkacaktım. Ama benden önce buna yakın bir şeyi de cantona8 yazmış.

Yorum

Arap ülkelerinden birine bir doktor kafilesiyle katılmışız, bir firma bizi götürmüş ve rehberimizle turdayız.

Çok büyük bir çarşıyı yürüyerek geziyoruz..

Derken kapalı çarşı gibi bir yerde parfüm satıcıları görüyorum ve o tarafa sapıyorum..

Birbirinden güzel kokan, nefis ve kaliteli şişeli, adını hiç duymadığım ve çok ucuz parfümler alıyorum..

Sonra panikle gruptan koptuğumu farkedip yana yakıla etrafta koşturuyorum..

Bu rüyayı küçük çevresel farklarla 6-7 kez gördüm..

Ve en ilginci, 2-3 parfüm, şişesi , rengi ve ismiyle her rüyamda vardı..

Yorum

• Rayiha
            Rayiha Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Anlaşılan hepimizin zihninde gizli hazineler keşfedeceğimiz yerleri bulmak var. Bir gün o mekanları gerçekten bulmak dileğiyle

• uncle-benjen
            uncle-benjen Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bulduktan sonra tur kafilemizi deli dana gibi aramayalım ama..

Rüyama Madonna’nın beyaz şişedeki parfümü girdi arkadaşlar... Durum kötü yani, sahi elinde olup denememe yardımcı olabilecek var mı?

Yorum

İlginç bir durummuş, zamanında çok kafayı taktığım aradığım parfümler oldu ama rüyama hiç girmedi

Yorum

Ben de zaman zaman akıl almaz düzeyde çeşitlilik sunan mağazalarda dolaşıyorum, beni rüyada olduğuma ikna edecek kadar düşük rakamlara satılıyor bu şişeler ve seçim yapmakta güçlük çekmiyorum 😁

Yorum

İşleniyor...
              X