Announcement

Collapse
No announcement yet.

Matrai'nin Koleksiyonundan (Tam 600 Çeşit)

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• altuğ hocam liste ve fiyatlar güncel mi. Leather oud halen mevcut mu
    Dior Homme Intense - Musc koublai Khan - Fumeri Turque - Chergui - More Than Words - Cruz del Sur 1 - Lyric Men - Obsession for Men - Merchant of Venice Arabesque - Fille an Aguilles - Roja Musk Oud - Robert Piguet Bandit

Comment

• Hocam listeden sipariş verebiliyor muyuz

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Comment

• Altuğ Hocam Selamlar,

Başının belası geldi Müsait zamanın da özelden görüşelim mi 5 tane siparişim olacaktı.

Comment

• matrai
          matrai commented
          Editing a comment
          Estağfurullah hocam Yazdım özelden.

• Altug hocam siparişler için tesekkür ederim

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Comment

• matrai
          matrai commented
          Editing a comment
          rica ederim. İyi günlerde kullanın

• sizden bu hafta ya da haftaya Leather oud almaya geleceğim altuğ hocam. listemde başka bir kaç parfüm daha var
        Dior Homme Intense - Musc koublai Khan - Fumeri Turque - Chergui - More Than Words - Cruz del Sur 1 - Lyric Men - Obsession for Men - Merchant of Venice Arabesque - Fille an Aguilles - Roja Musk Oud - Robert Piguet Bandit

Comment

• matrai
          matrai commented
          Editing a comment
          Gel hocam ofisteyim iş yoğunluğundan bir yere kımıldayabileceğimi de sanmıyorum. Sabah 9:00 Gece 22:00 arası buradayım

• tamamdır hocam anlaştık
        Last edited by mizansen035; 12-02-20, 13:11.

Comment

• Altuğ hocam, kargoyu aldım. Hediye için de tekrar teşekkür ederim.

Comment

• Kargoyu teslim aldım hocam çok teşekkür ederim size

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Comment

• Altuğ bey foruma üye olmadan özel numaranızdan size yazmıştım sonra tanımadığınız etmediğiniz biri olarak numaranızı meşgul etmek içime sinmedi. Forumdan da zaman içinde bilgimi artırmak adına sık sık yararlanırım diye düşündüğüm için üye olup buradan sipariş vermek istedim. Dekant kavramından ilk kez dün haberim oldu. Ne güzel bir yöntemmiş çok mutlu oldum keşfettiğime. Senede 2-3 defa mağazaya gidip birkaç parfüm deneyip sonra neyi denediğini unutan bendeniz için tam biçilmiş kaftan. Mağazadaki satış elemanlarının bunalttığı, yüzlerce fıs sıkılmış parfüm bulutu içinde kaybolmadan karar verebilmenin imkansız olduğu deneyimlerden sonra çok sevindim listenizi keşfettiğim için. Denemek istediğim parfümlerin bir listesini yaptım. Hala elinizde mevcutsa sipariş vermek isterim. Size özelden mi yazmalıyım ilk tecrübem olacağı için bilgisizim bu konuda. Bu vesileyle tüm forum yazarlarına merhaba demek, oluşturduğunuz bu koleksiyona verdiğiniz emeklerden ve bizlerin de deneyebilmesi için oluşturduğunuz bu imkandan dolayı size teşekkür etmek isterim

Comment

Working...
              X