Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Drekoo—ŞİŞELİLER GÜNCEL

Çökme
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Hocam yolladığın hermes voyage edp ile ilgili basımdan geçen olayı anlatayım.
    senin kargo cuma günü şirkete ulaşmış. O gün de ben şehir dışında toplantıya gitmiştim geldiğim zmn farkına varamadım saat çok geçti zaten ve kendime de *yüksek ihtimalle cumartesi olduğundan kargocular tatile çıkmışlardır ve pazartesi elime ulaşır* diye de kimseye sormadım. Neyse bugün kargoyu aradığımda bana verilen cevap ise *efendim cuma günü şirkete ulaşmış hatta burada kargoyu teslim alan kişinin ismi ve sirket kaşesi bile var * bunu duyunca şok oldum. Kesin sallıyorlar ve zaman kazanmak istiyorlardır diye sirketten arkadasa rica edip onu gönderdim. O da evet bizim sirketin kaşesi ve alan kişinin adı soyadi ve imzası var dedigi vakit şok oldum. Neyse kim olduğunu sorunca öğrendim ki bizim patron almış ve benim parfümü zulalamış
    Özellikle gidip odasına sordugumda ise safa yatarak *senin miydi o* diye sordu. Bende tabiki kargonun üzerinde ismim yazıyordu bana gönderildi dediğimde zorla da olsa bana vermek zorunda kaldı.
    hocam parfümü aldım, koku kalitesi şahane dekanti bende olduğundan biliyorum çok klas ilkbahar&yaz başları için şahane bir koku. Şişe tasarımı ise mükemmel. Tekrardan teşekkür ederim.

Yorum

• Drekoo
      Drekoo Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Geçmiş olsun hocam siz bir daha siparişleri şubeye ya da eve isteyin bence sonra kaptırdım derdi olmasın

genjuri Acilen iş değişikliği yapmanızı öneririm. Durum sakat.

Yorum

Giden şişeliler çıkarıldı.
      Amouage Beach Hut
      Hugo Boss Bottled İntense eklendi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: genjuri View Post
        Hocam yolladığın hermes voyage edp ile ilgili basımdan geçen olayı anlatayım.
        senin kargo cuma günü şirkete ulaşmış. O gün de ben şehir dışında toplantıya gitmiştim geldiğim zmn farkına varamadım saat çok geçti zaten ve kendime de *yüksek ihtimalle cumartesi olduğundan kargocular tatile çıkmışlardır ve pazartesi elime ulaşır* diye de kimseye sormadım. Neyse bugün kargoyu aradığımda bana verilen cevap ise *efendim cuma günü şirkete ulaşmış hatta burada kargoyu teslim alan kişinin ismi ve sirket kaşesi bile var * bunu duyunca şok oldum. Kesin sallıyorlar ve zaman kazanmak istiyorlardır diye sirketten arkadasa rica edip onu gönderdim. O da evet bizim sirketin kaşesi ve alan kişinin adı soyadi ve imzası var dedigi vakit şok oldum. Neyse kim olduğunu sorunca öğrendim ki bizim patron almış ve benim parfümü zulalamış
        Özellikle gidip odasına sordugumda ise safa yatarak *senin miydi o* diye sordu. Bende tabiki kargonun üzerinde ismim yazıyordu bana gönderildi dediğimde zorla da olsa bana vermek zorunda kaldı.
        hocam parfümü aldım, koku kalitesi şahane dekanti bende olduğundan biliyorum çok klas ilkbahar&yaz başları için şahane bir koku. Şişe tasarımı ise mükemmel. Tekrardan teşekkür ederim.
        Bu tip adamlar gitgide çoğalıyor ,başka iş aramaya başlayın hocam bugun bunu yapan yarın neler yapmaz.

Yorum

ADP Cologne ve Narciso for him satıldı.

Yeni 6 adet şişeli eklendi.

Yorum

Ekrem hocam beach hut duruyor mu?

Yorum

• Drekoo
              Drekoo Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Evet hocam duruyor

Başlık güncellendi. Gidenler çıkarıldı.

Yorum

Tt Casanova almak isterim 😀

Yorum

Yahu Ekrem bey ne hoş sohbetmişsiniz 😊 vallahi çok sevindim sizi tanıdığıma, çok da teşekkür ediyorum tt Casanova için 🙏

Yorum

• Drekoo
                  Drekoo Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Çok teşekkürler hocam o sizin hoş sohbetinizden. Casanova hayırlı olsun güzel günlerde kullanın
              İşleniyor...
              X