Announcement

Collapse
No announcement yet.

Satılık / şişeli - (yeniler eklendi)

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Satılık / şişeli - (yeniler eklendi)

VINTAGE SAMSARA - Samsara'nın en güzel formülasyonu, hiçbiryerde bulunmuyor, 50 ml, EDP, 3 ml kullandım, kutusunda (Kaynak: Murrjm) (400 TL)

Click image for larger version  Name:	1.jpg Views:	182 Size:	28.9 KB ID:	143566

LACOSTE POUR FEMME INTENSE - 90 ml / kutusunda, 50-55 ml kadar kaldı, (kalıcılık şaşırtıcı derecede üst düzey, kıyafetlerde en az 3-4 gün kalıyor, yoğun gourmand tarafa kaçmayan bir tatlılığı var) (175 TL)

AGENT PROVOCATEUR - L'AGENT 100 ML, kutusunda, sadece 2-3 ml kullandım, (175 TL)

AGENT PROVOCATEUR - STRIP 50 ML, kutusuz, şişede 26-27 ml kaldı, müthiş bir oriental ve artık piyasada bulmak imkansız. (60 TL)

MOSCHINO - CHEAP AND CHIC EDT - 100 ml şişede yaklaşık 70 ml kaldığını tahmin ediyorum, belki daha fazla ancak şişe opak olduğu için anlaşılamıyor, (75 TL)

BOTTEGA VENETA EAU DE VELOURS 50 ml kutusunda / 350 TL

SATILANLAR:

La Vie Est Belle EDT 100 ml, 85 ml kaldı, 120 TL (satıldı - Burhany)
    EL Youth Dew 30 ml sized 2-3 ml eksildi, 60 TL kutulu (satıldı - Burhany)
    Agent Provocateur Maitresse 100 ml sisede 60 ml kadar kaldı, 80 TL (satıldı - Burhany)
    Prada Amber 80 ml sisede 50 ml kadar kaldı, kutulu 100 TL(satıldı - Burhany)
    Roberto Cavalli Essenza 75 ml şişede tam yarı yarıya kullanıldı, kutusuz 60 TL. (Satıldı - Edakayakunt)
    Prada Infusion D'Iris Absolue 100 ml şişede 50 ml kaldı (belki biraz daha fazla, artık üretilmeyen versiyon) 100 TL (Satıldı- Şerif23)
    Prada Infusion D'Iris Absolue 100 ml şişede 95 ml kaldı (belki biraz daha fazla, artık üretilmeyen versiyon) 200 TL (Satıldı - Fragranstein)
    Prada Infusion D'Iris EDP 100 ml sisede jelatininde 220 TL (Satıldı - MauMau)
    YSL Opium 2013 üretimli (son reformulasyondan bir önceki versiyon ) 50 ml kutuda 100 TL (Satıldı - Powerty)
    Chloe Love EDP 75 ml jelatininde 150 TL (Satıldı - Sofya)
    Jessica Simpson Fancy Nights 100 ml sisede 85 kadar kaldı, 75 TL (Coromandel'e benzetenler cok!!:-) (Satıldı - Trustalt)
    Comme Des Garçons 8 88 50 ml sisede 30 ml kaldı, kutulu, 100 TL (satıldı Murrjm)
    YSL Opium 2013 üretimli (son reformulasyondan bir önceki versiyon - yedek şişe ) 50 ml kutulu 100 TL (Satıldı - Fragranstein)
    Kenzo Amour Le Parfum 50 ml şişe, 6-7 ml kullanıldı, saf parfüm, tütsü notalı 90 TL (Satıldı Fragranstein)
    Yves Rocher Voile D'Ambre 50 ml sisede 4-5 ml kullanıldı, 50 TL (Satıldı Fragranstein)
    Montana Parfum De Peau (vintage) 50 ml sisede kutulu 3-4 ml eksildi, 80 TL (satıldı - Fragranstein)
    Aerin Lauder Amber Musk 50 ml sisede 2 ml eksik, kutulu 120 TL (satıldı - Powerty)
    YSL Opium 2013 üretimli (son reformulasyondan bir önceki versiyon - yedek şişe ) 45 ml kutusuz 90 TL (satıldı - Cmoarnveuts)
    Angel Liqueur De Parfum - 185 TL (satıldı-Karaların Cemal)
    Amouage Epic Woman Extrait de Parfum 500 TL (satıldı - connoisseur)
    The Taste of Fragrance Alien (satıldı-Aydın10)
    Lacoste Pour Femme 100 (satıldı - Issey Blue)
    The Taste of Fragrance Alien 150 (satıldı- Remy)
    Armani Code Cashmere (satıldı - forumdışı)
    TF Orchid Soleil (satıldı-Murrjm)
    Dior - Joy EDP - 90 ml / kutusunda, 50-55 ml kadar kaldı. (175 TL) (Satıldı - Mrtpcu)
    Chanel-Coco Mademoiselle 2013 öncesi formülasyon-100 ml şişede 26-27 ml kaldı, kutusuz. (75 TL) (Satıldı-Erdembaba)

JIL SANDER SUN 75 ML kutusunda / 100 TL (Yedek şişem, hiç kullanılmadı) (Satıldı-Ali)

Kargo alıcıya aittir, talep edilmesi durumunda fotograf gönderebilirim.

Satış başlığınız hayırlı olsun diliyorum ve Prada Infusion d'Iris Absolue 95/100 ml olan şişeyi rezerve etmenizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.
    http://www.fragrantica.com/member/761777/

Comment

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Comment

Sevgili Minty roberto cavalli essenza yı benim için rezerve edermisin rica etsem

Comment

Originally posted by Edakayakunt View Post
          Sevgili Minty roberto cavalli essenza yı benim için rezerve edermisin rica etsem
          Tabii ki Edacım :-) hemen rezerve ediyorum.

Comment

Merhaba Aysu hanim. 50 ml lik Prada absolu yu da bana rezerve eder misiniz

SM-N7505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Comment

Minty Hanım Merhabalar satış başlığınız hayırlı olsun.Prada Infusion D'Iris Absolue 100 ml şişede 50 ml 'yi bana rezerve eder misiniz?

Comment

Sevgili Powerty, ilginiz için cok tesekkür ederim.
                Ancak 8 dakika farkla, Şerif23 adlı üyemiz parfümü rezerve etmiş, eger almaktan vazgecerse size haber vereyim uygun mudur?

Comment

Comme Des Garçons 8 88 eklendi..

Comment

püüü. Aysu ne yaptın sen hayırlı olsun

Comment

Yalnız fiyatlar çok iyi Tebrik ediyorum. Hayırlı satışlar

Comment

Originally posted by cantona8 View Post
                        püüü. Aysu ne yaptın sen hayırlı olsun
                        Sorma Cantona, bir delilik geldi :-) ya da daha sofistike bir tabir kullanayım, minimalist bir kolleksiyon tutacagım artık.

Comment

Originally posted by Pi-jeY View Post
                          Yalnız fiyatlar çok iyi Tebrik ediyorum. Hayırlı satışlar
                          Teşekkürler Sevgili Pi-Jey :-)) Fiyatları elden geldiğince uygun tutmaya gayret ettim, amac hem paylaşım hem de kolleksiyonu minimize etmek.. İnsallah herkesin memnun kalacagı satışlar olur.

Comment

Originally posted by Minty View Post

Sorma Cantona, bir delilik geldi :-) ya da daha sofistike bir tabir kullanayım, minimalist bir kolleksiyon tutacagım artık.
                            minimalist. hımm birbirimizi kandırmayalım

Comment

:-))))))) ya dur doktor heveslendim su dolabı boşaltmaya, cesaretlendir beni, Aysu iyi birşey yapıyorsun de :-))

Bu arada su CDG 8 88 neden gitmiyor bir beyefendiye anlamış değilim, cok güzel safran temalı bir maskülen koku degil mi? :-)

Comment

Working...
                              X