Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Forum Sorunları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Evet arada bir olan yavaşlama mevcut.

Yorum

• Tapatalk ile giriş yapıldığında, başlıklardaki tüm yorumları okuyamıyorum. Yukarı doğru yeni yorum için kaydırdığımda son yorumu yüklüyor sürekli. Anlatabildim mi bilmiyorum ama Tapatalk kullanan ve sorun yaşayan başkaları da var mı acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Küçük bir bug fakat bir kaç gündür farkediyordum, bugün emin oldum iyice.
        Bildirimler yaklaşık 8 dk. geç geliyor. mesela 12.30 da bir mesaj atılmış. bunun bildirimi 12.38 de yeni geliyor. 12.38 e kadar olan dilimde bildirim gözükmüyor.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Asaid View Post
          Küçük bir bug fakat bir kaç gündür farkediyordum, bugün emin oldum iyice.
          Bildirimler yaklaşık 8 dk. geç geliyor. mesela 12.30 da bir mesaj atılmış. bunun bildirimi 12.38 de yeni geliyor. 12.38 e kadar olan dilimde bildirim gözükmüyor.
          Bence onemli. Ve sitede inanilmaz yavaslik var. 50mb fiber ile baglanmaya calisiyorum. Bu kadar yavas olamaz tepki suresi. Bu durum bence forumu kullanmaya yeni baslayanlar icin cok buyuk sorun. Nasil cozulebilir?

Yorum

• furkan1001
            furkan1001 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Yavaşlığa bende katılıyorum. Ne yaparsam yapayım çözemedim başka sitelere girişte video indirmede bir sıkıntı yok sadece bu sitede bir sıkıntı var. Çözülmesi için yönetime çağrıda bulunuyorum.

• deneme yazısıdır: şuan saat 19.45

Yorum

• Asaid
            Asaid Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            evet böylelikle anladım ki, forum saati 8 dakika geri kalmış 😂

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme

• Bazı sayfalar tapatalk uygulamasında hata veriyor açılmıyor. Mesela bu ay hangi parfümü aldım sayfasi

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• connoisseur
            connoisseur Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Erismeye calistiginiz konuya ait cok sayida sayfa ya da gorsel varsa tapatalk uygulamasinda sorun yasaniyor maalesef, bir turlu cozulemedi.
            Ilgili sayfa icin yeni bir baslik acinca sorun yasamazsiniz, ben bunu periyodik olarak yapmaya calisiyorum.

• merhaba, uzun zamandır uğraşıyorum. şifremi unuttum linkine tıkladığımda şifre sıfırlama linkinin mail adresime gönderildiği yazıyor ama gelmiyor. Spam klasörünü de kontrol ettim malesef gelmiyor. Sırf bu mesajı yazabilmek için yeni bir kullanıcı hesabı açtım. Yönetici arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Yorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Nickiniz neydi ben yardımcı olayım

• Son 1 hafta içinde geceleri saat 2-3 gibi foruma erişemiyorum. Sadece bende mi böyle acaba?

Yorum

• Asaid
            Asaid Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            ben de iki yada üç gün önce sabah saatlerine kadar öyle oldu. bakım falan vardır dedim. ama tüm hafta olan birşey değil.

• Myrkur
            Myrkur Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Yanlış hatırlamıyorsam bende çoğu gece öyleydi.

• Forumun saati gittikçe geri kalıyor. 7-8 dkdan 13dk'ya çıktı fark. Atılan mesaj sanki 13 dakika önce gitmiş gibi gözüküyor.

Ve son bir iki haftadır, birçok gece foruma girilemiyordu.

Yorum

• Forum yöneticilerimiz aynı sorun bende de var foruma zaman zaman giremiyorum

Yorum

Ve son bir iki haftadır, birçok gece foruma girilemiyordu.
              Aynı sorunu ben de yaşıyorum, gece saatlerinde bakım yapıldığını düşünmüştüm.

Yorum

• Geceleri foruma girilememesi, benim gibi, daha çok gece yaşayanlar için ciddi bir aksaklık. Özellikle split yapılan dönemlerde splitten uzak kalmaya da neden oluyor. Daha parfümleri tek tek incelerken bir anda kapı duvar oluyor. Sonra da zaten konsantrasyon kayboluyor, splitle ilgilenesim gelmiyor.

Yorum

• Dün öğlenden beri, sık periyotlarla site yavaşlıyor. Öyle ki çoğu vakitte sayfa yenilenmiyor veya geç geliyor. benim bağlantım kaynaklı da olabilir bilemiyorum.

Yorum

Dün öğlenden beri, sık periyotlarla site yavaşlıyor. Öyle ki çoğu vakitte sayfa yenilenmiyor veya geç geliyor. benim bağlantım kaynaklı da olabilir bilemiyorum.
                    Sıklıkla bu sorunu yaşıyorum Sayın yöneticiler bu sorunu halledin lütfen Sadece sizde var

Yorum

• connoisseur
                      connoisseur Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Sistem onbelleginin dolmasindan kaynakli oldugunu dusunuyorum, periyodik olarak temizlenmesi gerekiyor. Ben simdi temizledim, hala yavaslik var mi?

• Kusura bakmayın bu konu altına da yazdığım için öncelikle. teafortwo hesabıma giriş yapamıyorum,yeni şifre oluşturma talebime karşılık bir e-posta alamıyorum. Sevgili connoisseur ile irtibatımda geçici bir şifre alma opsiyonum olduğunu öğrendim ama eski hesaba dm geçildi işe geçici şifre şu anda tüm cihazlarımdan log out olduğu için yanıtı görme şansım yok.

Yorum

• connoisseur
                      connoisseur Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Size denemeniz icin gecici sifrenizi ozel mesaj ile gondermistim, actiginiz yeni hesabiniza da ozel mesaj ile gonderdim.
                  İşleniyor...
                  X