Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Forum Sorunları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Split bölümünde çok fazla işi bitmiş başlık var. Arşive alınsa daha iyi olabilir

Yorum

• Abbathdoom
      Abbathdoom Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hallettim hocam. 👍🏻

• Arkadaşlar parfüm satış mağazaları başlığında parfümcenter bandrollü konu hakkında sahte ürün satan Kokukrem’in sahibinin tehditvari yorumlarını daha ne kadar okumamız gerekiyor. Satış başlıkları altında gösterdiğiniz hassasiyeti burada da gösterirseniz sevinirim.

Yorum

• furkan1001
      furkan1001 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Engin abi valla ben o adama hayran kaldım. Hem sahte parfüm satmıyorum diyor hem parayı iade ettim diyor yok şöyle vergi veriyorum böyle yapıyorum diyor, hepimizi tehdit ediyor sende esnafsın abi benim babamda esnaf mesela ben böyle bir tavır görmedim. Ne anlatmaya çalıştığınıda çözemedim.

• Marmaris büfe
      Marmaris büfe Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ülkenin geldiği son nokta maalesef hiç bir denetleme mekanizması yok ve yasal boşluklardan faydalanıp birileri at koşturuyor.Sahte ürünü noter huzurunda açtırıp öyle incelemeye yollaman gerekiyor.

Azılı hırsız ev sahibini bastırır boşuna dememişler.Adam her yere telefon yazıp arayan herkesi tehdit ediyor.Bir de utanmadan, aldığı fiyat altından dekantlarını paylaşan parfüm severleri sahtecilik ile suçluyor.Pişkinlikte son nokta...

• Aryan
      Aryan Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Şimdi buraya da gelir yazar ahaha

• Orjinal yazı sahibi: Marmaris büfe View Post
    Arkadaşlar parfüm satış mağazaları başlığında parfümcenter bandrollü konu hakkında sahte ürün satan Kokukrem’in sahibinin tehditvari yorumlarını daha ne kadar okumamız gerekiyor. Satış başlıkları altında gösterdiğiniz hassasiyeti burada da gösterirseniz sevinirim.
    arkadaşım merhaba bizimde sitede dostlarımız var sen büfecisin galiba sahte ürün satan diye yazmışsın sen ürünmü aldın arkadaşım sen bi zarar mı gördün sen yargı mercisimisin büfecisin galiba maşallah hiçbiriniz isminizle açmıyorsunuz kardeşim sen tostunu yap tekel ürünlerini sat insanları yargılama tehditvari konuşma yazmışsın eğer bi sorunun varsa sanada numaramı yazayım 05326738107 ara görüşelim kardeşim insanların ekmeğiyle oynamanın vebalini ödeyemezsiniz işinize bakın

Yorum

• http://parfumhobisi.com/member/277-furkan1001 bu arkadaşta esnaflık eğitimi vereckmiş galiba biz açığız furkan bey sizede numarayı vereyim biz herşeye açığız 05326738107
      http://parfumhobisi.com/member/2828-marmaris-b%C3%BCfe dekant satışı türkiyrde yasaktır sana öğretmemişler kardeşim faturasız mal stışı yapılan herşey yasaktır notere gerek yok maliyeye şikayet edildi parfüm sever arkadaşlar 300-400 e 100 ml ürün testeri alıp decasntını 5 ml 50 tl ye satarsa bizde aldığı yerin ve sattığı sitenin resimleri kayıtları var sana atabilirim sen tost nasıl yapılır onu paylaş pişkinlik ruhunuza işlemiş hala adamları savunuyorsunuz boş zamanlarında dekant mı satıyorsun ortakmısın arkadaşım bak sezonun açıldı marmariste fazla vaktin olmaz ekmeğine koş bırak boş işleri kardeşim vebal var günah var yazıktır insanların günahını almayın
      http://parfumhobisi.com/member/3026-aryan yazdığınız heryere yazacağım taki içinizden biri çıkıpta arayıp bu konuyu netliğe kavuşturana kadar gelip yazamıyomuyuz falanmı zannettin arkadaşım

Yorum

• furkan1001
        furkan1001 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Engin abi İstanbula gelince tost yemeye geleceğim senin oraya 🙃

• Marmaris büfe
        Marmaris büfe Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Beklerim kardeşim baştacısın...

• Selective44
        Selective44 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        ben izmirde yemiştim sanırım Eğer forum bornovadaki marmaris büfe ile bağlantılı ise

• üç harfli gibi . çağırınca geliyor

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: hakan zorlu View Post
      http://parfumhobisi.com/member/277-furkan1001 bu arkadaşta esnaflık eğitimi vereckmiş galiba biz açığız furkan bey sizede numarayı vereyim biz herşeye açığız 05326738107
      http://parfumhobisi.com/member/2828-marmaris-b%C3%BCfe dekant satışı türkiyrde yasaktır sana öğretmemişler kardeşim faturasız mal stışı yapılan herşey yasaktır notere gerek yok maliyeye şikayet edildi parfüm sever arkadaşlar 300-400 e 100 ml ürün testeri alıp decasntını 5 ml 50 tl ye satarsa bizde aldığı yerin ve sattığı sitenin resimleri kayıtları var sana atabilirim sen tost nasıl yapılır onu paylaş pişkinlik ruhunuza işlemiş hala adamları savunuyorsunuz boş zamanlarında dekant mı satıyorsun ortakmısın arkadaşım bak sezonun açıldı marmariste fazla vaktin olmaz ekmeğine koş bırak boş işleri kardeşim vebal var günah var yazıktır insanların günahını almayın
      http://parfumhobisi.com/member/3026-aryan yazdığınız heryere yazacağım taki içinizden biri çıkıpta arayıp bu konuyu netliğe kavuşturana kadar gelip yazamıyomuyuz falanmı zannettin arkadaşım
      Ben şahsen merak ettim, tester parfumu dekanta açan kim var? Forumda herkesle paylaşır mısınız?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Anlık olarak "Like" tuşuna basıldığında hata mesajı veriyor.

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sorunu ilettim 👍

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sorun halloldu

• Asaid
          Asaid Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          teşekkürler 👍🏼 şuanda da eskisine kıyasla olan şöyle farklılıklar var:
          üstteki "notifications" butonuna tıklanıldığında direk bildirim sayfasına yönlendirmek yerine aynı buton altında"notifications" ve "go to message center" diye 2 ayrı segment çıkıyor. bundan ayrı olarak yine üstte bulunan "notifications" ve "messages" butonlarına tıklanıldığında altta çıkan segmentlerde sürekli kendini yineleyen yükleme animasyonu şeklinde bir bölüm daha oluşuyor.

• Arama butonu resmi kaybolmuş, butona basılıyor ama orda olduğu belli değil, yüzeyle aynı renk. Notifications ve Go to Message kısımlarında, önceki gönderinin son yorumunda bahsettiğim farklılık devam ediyor.

Yorum

• furkan1001
          furkan1001 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sitenin son halini bende hiç beğenmiyorum. Kullanışlığı gitti yönetimden eski haline döndürülmesini rica ediyorum.

• Forumun güncel versiyonu Tema versiyonu ile uyumsuz olduğundan butonların bazıları görünmüyordu. Bu yüzden geçici bir süre farklı bir tema kullanacağız. Eğer farklı tema sizde görünmüyorsa veya diğer temadan ben kör topal devam ederim diyorsanız forumun en alt sol kısmında Türkçe yazan hemen yerin hemen yanından tema değiştirebilirsiniz.

Yorum

• Bugün sabahtan beri site içerisinde bir yavaşlık var. sayfalar arası geçiş, butonlar vs. bastıktan 4-5 sn. sonra algılıyor. internet hızında bir problemim yok aslında, bilmiyorum benden kaynaklı mı. bir sayfaya çok kişi yüklendiğinde oluşan cinsten bir yavaşlık.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Asaid View Post
            Bugün sabahtan beri site içerisinde bir yavaşlık var. sayfalar arası geçiş, butonlar vs. bastıktan 4-5 sn. sonra algılıyor. internet hızında bir problemim yok aslında, bilmiyorum benden kaynaklı mı. bir sayfaya çok kişi yüklendiğinde oluşan cinsten bir yavaşlık.
            internet hizi ile ilgili degil. Yetkilileri göreve davet ediyoruz

Yorum

• Ben sorunla karsilasmadim bugun ama simdi cache'i temizledim. Herhangi bir iyilesme oldu mu acaba?
              4 saat sonra yine yavaslama bekliyorum

Yorum

• Asaid
                Asaid Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                maalesef aynı şuan da. sadece benimle alakalı değil sanırım, @cantona hocam da öyle yazdığına göre. 4 saat sonrasını düşünemiyorum 😅

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Siz yetkili bir ağbiye benziyoğnuz

• Aslında 1-2 gündür site içinde bir yavaşlama hissediliyordu.
              estefanyen

Yorum

• Diğer arkadaşlar bu sorunu yaşıyor mu bilmiyorum ama sunuculardan kaynaklı bir yavaşlık var sanırım.

Konuları açarken ve konulara mesaj yazarken bir süre bekliyoruz.
                Son Düzenleme Marcelo; 13-10-20, 22:46. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Yavaşlama internet hızıyla alakalı değil. Diğer sitelerde sorun yok.

Yorum

İşleniyor...
                  X