Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Forum Sorunları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Evet bu sorun bazı kişilerde var ve neden olduğuna bende anlam veremedim. Araştırıyorum çözeceğim problemi

Yorum

• Aynısı bende de oluyor..
      estefanyen

Yorum

• ali
        ali Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Evdeki pc de olmuyor ama işte oluyor

• Benim PC'de hiç başıma gelmedi. Ama cep telefonunun tarayıcısından adres çubuğuna www.parfumhobisi.com yazarsam bu sorun oluyor. Google üzerinden aratıp forum sayfasına girersem problem yok.

Yorum

• Bu bahsedilen sorun Server değişimi sırasında ortaya çıkan ve bazı arkadaşlarımızın yaşadığı DNS lerin tam oturmamasından ve girdiğiniz cihazda ki ön bellekte kaynalanıyor. Çerezleri temzilemeniz gerekecek

Yorum

• Tapatalk uygulamasıyla şifremi yazarak foruma girebiliyorum fakat sitenin kendisine aynı şifreyle giremiyorum. Şifre yenileme istediğimde ise yenileme bağlantısı ne gelen kutusuna ne de gereksiz klasörüne geliyor.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Herhangi bir başlığa mesaj yazıp gönder butonuna tıkladığımda önce "An unexpected error was returned: Class vB_Mail not found" şeklinde hata çıkıyor. Sonra sayfayı yenilediğimde yorumum paylaşılmış gözüküyor ama total mesaj sayım değişmiyor. Aynı zamanda şu anda kimseye özel mesaj gönderemiyorum. Özel mesaj ekranında da gönder butonuna bastığımda yukarıdaki aynı hata ile karşılaşıyorum.

Yorum

• ntmm22
              ntmm22 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              aynen.

• Tüm sorunlar giderildi forum şu anda stabil. Valla yoruldum artık başka sorun yazmayın

Yorum

• 11 forumun sultanı Tapatalk geri dönmüş, ellere sağlık

Yorum

• Bayadır acılmasını bekliyodum tapatalktan forumun yollarını gözlüyordum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• güzelmiş.

Yorum

• Hangi parfümü aldım konusunu tapatalk ile göremiyorum..

Yorum

• matrai son yazılan yazıların ana sayfada güncellenememesi gibi bir durum var bende...

Yorum

• Şifremi yenilemek istediğimde şifremi unuttum kısmından mail alamıyorum gönderildi gösteriyor ama mail gelmiyor.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Forumda inanilmaz bilgi karmasasi ve yol actigi kirlilik var. Bu da bir sorun!

Yorum

• Medea
                          Medea Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Daha biraz önce aynı şeyi düşünüyordum. Bu durum forumdan iyice soğuttu beni.

• connoisseur
                          connoisseur Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Bu durum ben de dahil olmak uzere cogu kisiyi rahatsiz ediyormus, bana gelen mesajlardan anladim. Ege ile birlikte bir formul dusunecegiz.

• Abbathdoom
                          Abbathdoom Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Bayram temizliği yapmaya başladım.

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                        Forumda inanilmaz bilgi karmasasi ve yol actigi kirlilik var. Bu da bir sorun!
                        Buna bagli diger sorun da şu; neredeyse takip ettigim butun basliklardan aboneligimi kaldirdim. 10 bildirimin 9unda sikinti var. Kimseyi engellemek de istemiyorum. Bu da benim sorunum sanirim

Yorum

İşleniyor...
                        X