Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Forum Sorunları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: serif_aydogar View Post

Umut yaşlanıyorum galiba.
    Aboooo. Bundan niye haberim yok benim Bir senedir cevap yazmak için bilgisayar arıyordum ben. Şekil A da olduğu gibi yazamadığımdan hep yöneticimle papaz oluyorduk ilanı düzenlemedik diye
    http://parfumhobisi.com/forum/parf%C...tra-etro/page3

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Drekoo View Post

Aboooo. Bundan niye haberim yok benim Bir senedir cevap yazmak için bilgisayar arıyordum ben. Şekil A da olduğu gibi yazamadığımdan hep yöneticimle papaz oluyorduk ilanı düzenlemedik diye
      http://parfumhobisi.com/forum/parf%C...tra-etro/page3

Demek ki neymiş araştırmak gerekiyormuş.

Yorum

• Gaulterinin burnu olarak kaldık...

- Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Forum sertifikalarında güncelleme eksiği var sanırım. Bir süredir bağlantı "güvenli değil" olarak tanımlanıyor

Yorum

• cornelius
            cornelius Yorumladı
            Yorumu düzenleme

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bu sırada Galatasaray transfer etmiş seni

• cornelius
            cornelius Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Kesinleşirse formamı alıyorum

• Tapatalk uygulamasında sadece bu forumda görüldüğü gibi tekrarlama yapıyor. Sebebi hakkında fikri olan?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: hlttmz
            Tapatalk uygulamasında sadece bu forumda görüldüğü gibi tekrarlama yapıyor. Sebebi hakkında fikri olan?

Bu bendede oluyor ve sadece bu forumda..
            Ayrica mesajlarin altina pc den veya mobilden yazdiginiz cevaplar biz tapatalk kullanicilari tarafindan gorulemiyor..
            Birde mesela sarki linki veriyorsunuz ya ben tapatalk ile onu da görmüyorum.. Sorunlar bana ozel degil sanırım 🤔

Yorum

• Yanlis biliyor olabilirim ama bildigim kadariyla mesajlarin altina yazilan yorumlari tapatalk uygulamasinin gosterme ozelligi yok. Browser uzerinden telefonu yatay cevirerek gorebiliyorsunuz.
              Sarki link leri de sanirim bir cesit telif hakki yuzunden gorunmuyor.
              Mesaj tekrarlama zaman zaman bende de oluyor, ilk firsatta biraz arastiralim.

Yorum

• Mesaj tekrarlama yazılımsal vBulletin ile alakalı, tapatalk kaynaklı değil. Tapatalk api ile sistemin verdiklerini gösteriyor sadece.

Yorum

• Bi' şeyler yazarken hızlı yazıyorum ve space tuşuna istemsizce basıyorum bu sebeple bazen ayrı/bitişik yazılması gereken da-de-ki, virgül vs. perişan oluyor.

Bunları "da" çok sonra fark ediyorum birazdan düzeltirim deyip unutuyorum. (:

Forum için bu yazım hataları sorun mu bilmiyorum fakat imla obsesiflerinin sabrını zorlamak istemediğim için şuraya bi' "kusura bakmayın" mesajı eklemek istiyorum.

- Stop the car...
                  - What ?!
                  - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Rayiha
                    Rayiha Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bir imla obsesifi olarak "de, ki, mi"lerin kazara mı taammüden mi yanlış yazıldığını anlayabiliyorum, merak etmeyin Ben de sürç-ü lisan ettiysem affola...

• Lagerfeld
                    Lagerfeld Yorumladı
                    Yorumu düzenleme

• Son 1 aydır ara ara da olsa herhangi bi' başlığa tıkladığımda şöyle bi' sorunla karşılaşıyorum;

Sayfayı yenilemekle de düzelmiyor, çıkış yapıp tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum.

Click image for larger version

Name:	hata..jpg
Views:	94
Size:	90.8 KB
ID:	112285
                  - Stop the car...
                  - What ?!
                  - Stop the fuckin' car!

Yorum

• ali
                    ali Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Tekrarlarsa haber vereceğim

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bende de oldu. Çıkıp girdim düzeldi. Split sayfası havaya uçtu sandım. Aman Allah ım

• Lagerfeld
                    Lagerfeld Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    cantona8 Aa sıklaşırsa bildir mutlaka Cantona.

• Sorry, you are not authorized to view this page.
                  Please try logging in or logging in as different user Giriş or send a message to the admin

Bazen
                  bazı sayfalarda bu hata mesajını alıyorum.Bu aralar Azzura isimli kullanıcının satış sayfasına bu mesaj yüzünden giremiyorum örneğin. Banlandım mı yoksa

Yorum

• İbrahim20
                    İbrahim20 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aynı problem bende de oluyor ara sıra. Ancak girmek istediğim sayfayı arama butonunda arattırıp oradan girdiğim zaman düzeliyor.

• hlttmz
                    hlttmz Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Benim farkettim ve anladığım kadarıyla sorunun kaynağı şöyle;

Bildirimlere tıkladığımızda mesela
                    hlttmz kullanıcısı "Yüksek Ml li Düşük Ücretliler Spliti 3 (Aktif)" adlı konuya yorum yaptı diyor ve konu üzerindeki linke tıkladığımızda yukarıdaki hata çıkıyorsa sebebi; hlttmz kullanıcının o mesajı silmesinden kaynaklıdır. Çünkü oradaki bildirim ve verdiği linkin amacı hlttmz kullanıcızının yazdığı yoruma yönlendirmek, yorum silindiği için haliyle o hata çıkmakta.

• ali
                    ali Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    @hlltmz bana da öyle gelmişti. Hatta -1user yazıyor o mesaj silindiğinde

• Bende birkaç üyenin profilini görüntüleyemiyorum. Dolayısıyla iletişime geçmek istediğimde sıkıntı yaşıyorum.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Tapatalktan mesaj atılmıyor daha doğrusu başlatılamıyor, birinin size özel mesaj atması halinde ordsn devam edebiliyorsunuz garip bir sorun.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum

• En sonuncusu bildirim ekranından ulaşmaya çalıştığımda oldu, ama her bazen normal yollarla girişte de yaşanıyor. Sayfayı yenilemek veya giriş çıkış yapmak işe yaramıyor. Genelde bir süre sonra kendiliğinden düzeliyor, ama o süre belirsiz.

Yorum

• Forumu bilgisayarda kullandığımda forum anasaya girmek istedğimde bu uyarıyla karşılaşıyorum
                        Click image for larger version

Name:	20190508_135314.jpg
Views:	222
Size:	883.2 KB
ID:	124355

Yorum

İşleniyor...
                        X