Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Di gio profumo

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Di gio profumo

Selam dostlar, geçen gün sephora ın sitesinden di gio profumo siparişi vermiştim bugun elime ulaştı. Parfümün batch kodunu sorgulamak istediğimde bi sonuç elde edemedim. Sephora müşteri hizmetleriyle görüşmemde info adresine kutu görseli i ve batch kodu ve barkodu yollayın biz size dönüş yaparız dediler maili attım henüz bi dönüş olmadı.. 1150 tl den 862 tlye düşmüştü o şekilde indirimli aldım.. Parfümü açtım sıktım fakat bugune kadar okudugun yorumlara nazaran öyle bi kalıcılık söz konusu deil edp olmasına rağmen.. Acaba raf ömrü dolmuş olabilirmi.. Burdan görselleri paylaşsam sizin bildiğiniz bi site varmı sorgulayacak.. Şimdiden teşekkürler

Bi sitede böyle sonuç verdi şaka mı bu?

Yorum

Parfümden beklentiniz sabah sıkayım akşama kadar koksun ise Gio Profumo bu tarz bir parfüm değildir. Ortalama 6 saat bir ömrü vardır. Parfümün edt veya Edp olması o parfümün kalıcılığına direkt bir etkisi yoktur. İçinde kullanılan notaların moleküler yapısı kalıcılığı ve farkedilirliği etkilemektedir. Gio Profumo sucul bir parfüm yani içinde ağır odunsu veya hayvansı gibi kalıcılığı arttıran bir nota yok. Buna rağmen kendi sınıfında kalıcılığı ve farkedilirliği iyi düzeyde. Yani yazlık bir parfüm için kalıcılığı iyi. Ama kışlık ağır bir parfümden beklediğiniz performansı da beklemeyin.

Sorgu yanıtı aldığınız batch sitesinin verdiği sorgu ise tam bir komedi. Parfümün piyasaya çıkalı zaten 5-6 yıl oldu maksimum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
        Parfümden beklentiniz sabah sıkayım akşama kadar koksun ise Gio Profumo bu tarz bir parfüm değildir. Ortalama 6 saat bir ömrü vardır. Parfümün edt veya Edp olması o parfümün kalıcılığına direkt bir etkisi yoktur. İçinde kullanılan notaların moleküler yapısı kalıcılığı ve farkedilirliği etkilemektedir. Gio Profumo sucul bir parfüm yani içinde ağır odunsu veya hayvansı gibi kalıcılığı arttıran bir nota yok. Buna rağmen kendi sınıfında kalıcılığı ve farkedilirliği iyi düzeyde. Yani yazlık bir parfüm için kalıcılığı iyi. Ama kışlık ağır bir parfümden beklediğiniz performansı da beklemeyin.

Sorgu yanıtı aldığınız batch sitesinin verdiği sorgu ise tam bir komedi. Parfümün piyasaya çıkalı zaten 5-6 yıl oldu maksimum.
        Aynen dostum tam bi komedi sonuç çıktı ztn.. O site sorun değilde hani acaba raf ömrü geçmiş olabilirmi diye yazdım.. Sonuçda fresh parfümler çok kalıcı olmuyor eyw ama 4 5 fıs sıktım 1 saat sonra koku yok bu kadar düşük olmaz herhalde bu parfümde.. Eğer öyleyse gün içinde tazelemek gerekicek. Benim maksatım eğer bütün profumo lar böyleyse eyw... Kazıklanmış olmuyayımda..

Yorum

koku 1 saatte yok olmaz bence.Sephorada sahte parfüm satmaz.garip bir durum.burnun alışıyor olabilir.bendeki gio baya kalıcı. hatta t-shirt'üme sıktığım zaman ertesi gün bile kokusunu alabiliyorum.ancak fark edilirlik zayıf 2-3 saat içinde cılızlaşıyor

Yorum

Artik heryerden her magazadan herseyi bekliyorum... Tek guvendigim arkadaslarim..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
            X