Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sizce Hangi Parfüm?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sizce Hangi Parfüm?

Aşağıdan parfümlerden birini almak istiyorum sizce hangisini almalıyım? Türkiye'den değil yurt dışından alacağım.
    15
    Versace Eros Pour Homme
    6.67%
    1
    Versace Eros Pour Flame
    6.67%
    1
    Jean Paul Gaultier Ultra Male Intense
    26.67%
    4
    Jean Paul Gaultier Le Male
    46.67%
    7
    Paco Rabanne Invictus
    13.33%
    2

The poll is expired.

Hiçbirini. Yurt dışından bunları almaya değmez. Keza hepsini daha ucuza ya da en kötü aynı fiyata Türkiye'de temin etmek mümkün.

Yorum

Yurt dışından alacaksanız ulaşması daha zor parfümlere yönelin. Çünkü bahsettiğiniz parfümler Türkiye’de çok fazla indirime giriyor. Mesela erosun 100 ml setini ben 280 liraya gördüğüm oldu. Yanında duş jeli ve deo stick i

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
        Hiçbirini. Yurt dışından bunları almaya değmez. Keza hepsini daha ucuza ya da en kötü aynı fiyata Türkiye'de temin etmek mümkün.
        hocam orijinallik ve kalıcılık aynı mı peki? raf ömrü falan geçmiş diyorlar çünkü aşırı fark oluyor neredeyse %50 daha uyguna oluyor. Yorumlara baktım çok fazla hemen uçuyor kokusu diyen oluyor Türkiye'deki yorumlarda. Şu anda invictus için baktım hb'da 100 ml 256 TL, buradaki sitede 85 euro. Bir de indirimde bir yerde gördüm o da 55 euro.

Yorum

• daredevil
          daredevil Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          ya raf ömrüne takılma artık. emin ol o kutularda ürün işlevini kaybetmez. kokusu uçuyor diyenler ya açık parfüm koklamaktan burunları alıştı ya da sahte ürün alıyorlar. bu forumda bilen kişilerin önerdiği satıcılar var örnek bayer kozmetik , uzay , daha bir sürü var. eğer orijinalse kalıcılık aynıdır ve raf ömrüne çok takılma.

bu arada o 256 tl lik invictus sahtedir. orijinali indirimcilerde 450 500 arası. hepsiburada daki her satıcıya güvenme.

https://m.trendyol.com/paco-rabanne/...hoCJ80QAvD_BwE

bulabildiğim en uygun invictus bu. tabi daha uyguna sahte satan yerler de var.
          Son Düzenleme daredevil; 24-03-21, 15:00. Tarafından yapıldı.

Orjinal yazı sahibi: mtfis View Post

hocam orijinallik ve kalıcılık aynı mı peki? raf ömrü falan geçmiş diyorlar çünkü aşırı fark oluyor neredeyse %50 daha uyguna oluyor. Yorumlara baktım çok fazla hemen uçuyor kokusu diyen oluyor Türkiye'deki yorumlarda. Şu anda invictus için baktım hb'da 100 ml 256 TL, buradaki sitede 85 euro. Bir de indirimde bir yerde gördüm o da 55 euro.
        Valla guvenilir yerler var. Her uygun satan ya da satiyor gibi gorunen orijinal urun satıyor diyemeyiz tabiki. Yurt icinde isim isim sayamayacagim kadar cok nokta var temin edebileceginiz. 85 eur bir designer icin ciddi rakam. Ama ayni parfum icin de 55 eur kabul edilebilir seviye gibi gorunuyor.

Yorum

Raf ömrü mevzusuna takılmayın hatta güncel yerine birkaç yıl öncesinin parfümü gelse daha iyidir.
          Ülkemizde çoğu kişi açık parfüm kullandığı için orjinalin de o şekilde olmasını bekliyor. (3 gün kalıcı muhabbeti)
          Bahsettiğiniz fiyattan 256 liradan satılması pek mantıklı değil, bildiğim minimum fiyatı 450-500 arasıdır.

Yorum

Düzgün saklandıktan sonra raf ömrü hikaye. Zira benim koleksiyonumda 1980 üretimi parfüm var. Hala ilk zaman gibi kokuyor. Sadece renginde biraz koyulaşma var. O fa doğal bir durum

Yorum

Hocam dekantlarını edinin ve kararı kendiniz verin bence..

Yorum

le male; invictusla erosla filan mukayese edilmez bence.

Yorum

Yurtdışında Tauer LDDM alın :-)

Yorum

• Selective44
                    Selective44 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    hocam versace eros ve jpg soran birine LDDM parfüm gibi gelmez. )

dekant kullanip karar vemeniz en mantıklısı üzerinden geçmiş ama aynı tereddütü yaşayanlar böyle yapmalı çok daha kaliteli ürünler keşfedebilirsiniz bu şekilde.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fragranceholic View Post
                    dekant kullanip karar vemeniz en mantıklısı üzerinden geçmiş ama aynı tereddütü yaşayanlar böyle yapmalı çok daha kaliteli ürünler keşfedebilirsiniz bu şekilde.
                    hocam dekantlarını nereden bulabilirim acaba?

Yorum

hocam dekantlarını nereden bulabilirim acaba?
                      Forumun satılık dekant parfümler sayfasını araştırın

Yorum

İşleniyor...
                      X