Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

İlla Pahalı Parfüm mü ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• İlla Pahalı Parfüm mü ?

Herkesin bütçesi ve standartları farklıdır, ama insan kendini koleksiyon zevkindende mahrum bırakmak istemiyor.
    Bu sebeple illa dünyaca ünlü markalar mı olmak zorunda daha sıradan ve uygun parfümlerde olur mu ?

neden olmasın ki? kimse koleksiyonunu ucuzluğuna pahalılığına göre yapmıyordur bence.
    sevdiğin kokuları koleksiyon yaparsın, şişelerini seversin koleksiyon yaparsın. ne biliyim...
    ben mesela parfümevini çok sevdiğim için, bir markanın koleksiyonunu yapıyorum. ve kokularını da genel olarak kaliteli bulduğum için.

Yorum

• mrtkseolu8
      mrtkseolu8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekürler! aradığım cevap ,benim gibi düşünen birileri olduğunu görmek güzel.

Tabii ki olur. Sizin ne tür bir koleksiyon yapmak istediğinize bağlı. Kokuları ve kokularla ilişkinizi tanıdıkça belli bir yöne doğru koleksiyon kurmak isteyebilirsiniz. Kimisi vintage tabir edilen parfümlere meraklıdır, kimisi belli bir türün izindedir, belli bir parfümörü, dönemi ya da markayı biriktiren koleksiyonerler var. Pekala uygun fiyatlılar içinden iyi çalışmaları seçmek de bir uğraşı konusu olabilir, bunların içinde ünlü parfümörlerin tasarladığı gizli kalmış hazineler olabiliyor.

Ben parfümleri mağazalarda deniyorum ve şişeli olarak ediniyorum, alım gücüm tasarımcı parfümleri (ki şu anda o da zorluyor) ve ona yakın fiyatlı nişler. Pudra/makyaj kokularını edinmeye meraklıyım, ama her tür parfümü koklamaya da açığım.

Yorum

Evet, Rayiha'nin dedigi gibi koleksiyon kavrami tema icerir, dolayisiyla fiyatin burda cok anlami yok

Yorum

Dekantlardan dahi çok güzel koleksiyon olur önemli olan içinde ki.

Yorum

Bu konuya bir çoğumuzun hem fikir olduğu bir parfüm ismi bırakıyorum hem fiyatı hem kokusu hem kalitesiyle ufaktan efsane olmaya giden bir parfüm ve onun flanker’ı Encre Noire Ve onun Sport versiyonu. 🙂

Yorum

Dünyaca ünlü markalar olmasına gerek yok. Uygun fiyatlı ve etkileyici birçok parfüm var. İnsanların zevkleri farklı sonuçta.

Şu algıyı yıkmak lazım. "Pahalı parfüm iyidir uygun fiyatlı yada ucuz parfüm kötüdür" diye bir şey yok.

Parfümleri ne kadar doğru kullanıyoruz ? Önemli olan bu

Yorum

İşleniyor...
            X