Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Dylan Blue Sahte mi ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dylan Blue Sahte mi ?

Herkese merhaba.

Geçen hafta güvenilir olduğu söylenen bir firmadan 100 ml Versace Dylan Blue satın aldım.

Ön yargı oluşmaması için firma ismi vermeyeceğim. (İsteyenlere özelden verebilirim)

Ürün ithalatçı bandrollü geldi, kokuda hiçbir sorun yoktu.

Fakat fotoğrafta dikkat ederseniz, Versace logosu sağa doğru az yatık duruyor !

Sizce parfüm sahte mi ?

Düzeltme : Ürünü aldığım firma : P****** P****
    Son Düzenleme jamster; 31-08-20, 14:46. Tarafından yapıldı.

Merhabalar,
    Elimdeki Dylan Blue ve diğer Versace'ler ile karşılaştırdım.Logo için elimdeki şişede düzgün vaziyette ama şişe, batch kodu ve ithalatçı etiketinde bir sıkıntı görünmüyor.

Yorum

• jamster
      jamster Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Merhaba, yorum için çok teşekkürler. Sizce ürünün sahte olma olasılığı yüzde kaç ?

• F.essence oud
      F.essence oud Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Rica ederim, bana göre sıkıntılı bir durum yok. Aldığınız yeri mesajla bildirirseniz mağazaya göre yorum yapabilirim.

Etikette ufak yazım farklılıkları var gibi ürün orijinalliğini etkiler mi bilemiyorum.
    Ekli Dosyalar

Yorum

Etikette ufak yazım farklılıkları var gibi ürün orijinalliğini etkiler mi bilemiyorum. Click image for larger version

Name:	IMG_1305.jpg
Views:	430
Size:	400.7 KB
ID:	178602

Yorum

• jamster
        jamster Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yorum için sağolun hocam. Bence etkilemez. Ama ürün sahteyse, parfümü aldığım firmaya MM Kozmetiğin baya dava açması lazım sonuçta ismini etikete basarak satış yapıyor.

şişe sağlama benziyor

Yorum

• jamster
        jamster Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yorum için sağolun hocam.

Hocam üretimde hatalar olabiliyor beymenden aldığım bir parfümün kapağı tam oturmuyordu kapalı kutunun içinde sıkıntı olmuş olabilir yada üretim bandında problem çıkmış olabilir, satıcı güvenilirse içiniz rahat olsun ama satıcıda ve daha önemlisi kokuda sıkıntı varsa sahte olabilir tabiki.

Yorum

• jamster
        jamster Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yorum için sağolun hocam. Satıcı Perfume Point sizce güvenilir mi ?

Sahte olduğunu düşünmüyorum.
      ithalatçı ve imalatçi bilgileri var neticede. Sahte parfümde o topa giremezler sanırım. Etiket ya da baskıda bazen hatalar olabilir. Sephoradan zamanında aldığım ysl marka parfümün şişe baskısında ufak bir hata vardı mesela.

Yorum

• jamster
        jamster Yorumladı
        Yorumu düzenleme

Hocam magna kozmetik etiketli yine guvenilir bir satis sitesinden ben de baska bir versace parfumu aldim. Ayni firmadan 2 hafta arayla ayni parfumden bir tane daha aldim ailem icin (yine ayni ithalatci). Iki urun birbirinden tamamen farkli. Yazilar, logo detaylari, kapak agirliklari, sise rengi her seyiyle birbirinden ayrisiyordu iki urun. Urun iade surecinde su an ne yaparlar bilmiyorum ama sonuna kadar sureci ilerletecegim. Bu ithalatci firmanin urunlerine dikkat etmenizi oneririm.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: husuluk View Post
        Hocam magna kozmetik etiketli yine guvenilir bir satis sitesinden ben de baska bir versace parfumu aldim. Ayni firmadan 2 hafta arayla ayni parfumden bir tane daha aldim ailem icin (yine ayni ithalatci). Iki urun birbirinden tamamen farkli. Yazilar, logo detaylari, kapak agirliklari, sise rengi her seyiyle birbirinden ayrisiyordu iki urun. Urun iade surecinde su an ne yaparlar bilmiyorum ama sonuna kadar sureci ilerletecegim. Bu ithalatci firmanin urunlerine dikkat etmenizi oneririm.

Ben parfümü Perfume Point 'ten aldım.

Ama sonuçta Sephora 'ya Sevil 'e, Versace parfümlerini aynı ithalatçı veriyor değil mi ?

Yorum

Hocam merhaba,

Inanın bilemiyorum ithalatçıyı fakat ithalatçının etiketini kullanan aracılar da olabilir, sonuçta basit bir etiket. Burada ana sorumluluk sanırım satıcıda. Benim ürünümün iadesi bugün onaylandı bu arada ürün ücretinin tamamını iade aldım.

Yorum

İşleniyor...
          X