Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Benzer Parfüm Önerisi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Benzer Parfüm Önerisi

Arkadaşlar 3 sene önce bir arkadaşım adını bilmeden dekant parfüm almış, o zamanlar çok parfüme ilgim yoktu , sonradan koku çok hoşumuza gitti ama satıcıya ulaşamadık maalesef. Bir seneden beri arıyorum çıldırıcam neredeyse en yakın bulduğumuz kilian incense oud, yalnız bizim elimizdeki koku acayip kalıcı çok değişmeyen aynı notaları sürdüren neredeyse elbisede rahat 4, 5 gün kalabilen bir kokuyken kilian 1 gün dayanamıyor, birde kilian incense oud'un 1 saat sonraki tütsülü oudlu biraz gül ve baharatlı hali gibi aradğım koku ama en benzeyen kilian incense oud. Benzer başka parfümler var mı ? yada bir önerisi olan. Şimdiden teşekkür ederim.

O tarzda bir koku için Parfums de Marly Akaster ve Dior Oud Ispahan'a bir göz atın derim hocam

Yorum

Kilian incese oud a gül katarsak ve koku süresi 4-5 güne çıkarsa bu parfüm çok büyük ihtimal Armani Prive Rose D'arabie olur

Yorum

sağ olun teşekkürler

Yorum

Bir şey daha soracağım kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama gucci oud intense sevdiğim bir koku ama batch kodu 5 ve 6 ile başlayanlar efsane diyorlar bana 8 ile başlayan şişe nasip oldu çok merak ediyorum 5 ile 6 başlayan batch koduna benzeyen şu an ulaşabileceğimiz parfümler var mı ? Şimdiden teşekkürler.

Yorum

Vakur Nassomatto Black Afgano ve Xerjoff Laylati kokuları Gucci Intense Oud'a benzeyen kokulardır. Bir denemenizi tavsiye ederim.

Yorum

gerçekten kusura bakmayın sizide rahatsız ediyorum ama nassomatto öneriniz için teşekkür ederim, sorum şu yaz için odunsu-sandal-vetviver birlikteliğinde önerebileceğiniz bir parfüm var mı? wonderwood ve cdg 2 man şu an var elimde bunlar dışında siz daha tecrübelisiniz önereceğiniz böyle güzel bir koku varsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Yorum

• xPixa
                xPixa Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Yazlık vetiver notası için Lalique Encre Noire Sport, sandal için ise Acqua di Parma Sandalo öneririm. Hem vetiver hem de sandal birlikteliği içinse Chanel Sycomore derim fakat Sycomore sıcak yaz aylarından ziyade ilkbahara daha uygun bir kokudur. Dışarıda değil de klimalı ofis ortamında kullanacaksanız yine iş görür.

Orjinal yazı sahibi: Vakur View Post
              Arkadaşlar 3 sene önce bir arkadaşım adını bilmeden dekant parfüm almış, o zamanlar çok parfüme ilgim yoktu , sonradan koku çok hoşumuza gitti ama satıcıya ulaşamadık maalesef. Bir seneden beri arıyorum çıldırıcam neredeyse en yakın bulduğumuz kilian incense oud, yalnız bizim elimizdeki koku acayip kalıcı çok değişmeyen aynı notaları sürdüren neredeyse elbisede rahat 4, 5 gün kalabilen bir kokuyken kilian 1 gün dayanamıyor, birde kilian incense oud'un 1 saat sonraki tütsülü oudlu biraz gül ve baharatlı hali gibi aradğım koku ama en benzeyen kilian incense oud. Benzer başka parfümler var mı ? yada bir önerisi olan. Şimdiden teşekkür ederim.
              muhtemelen tom ford noir de noir dir ooo..yada kedidir...)

Yorum

İşleniyor...
              X