Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sevdiğimiz kokudan araba kokusu yapabilmek.)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sevdiğimiz kokudan araba kokusu yapabilmek.)

Merhabalar
    Otomobil kokularını kullanmak istemiyorum. Sevdiğimiz kokulardan sonra dayanılmaz oluyor bir çoğu
    Mesela sevdiğimiz bir kokuyu bir kumaşa sıksak ve uzun sure etkisini sürdürse. Kokuları en iyi muhafaza edebilecek koku hangisidir?
    Ya da boş araba kokusu şişesine doldurmak yeterli midir?
    Var mıdır bunun bir yolu.)
    Tesekkur ediyorum

Orjinal yazı sahibi: alperdutkin View Post
    Merhabalar
    Otomobil kokularını kullanmak istemiyorum. Sevdiğimiz kokulardan sonra dayanılmaz oluyor bir çoğu
    Mesela sevdiğimiz bir kokuyu bir kumaşa sıksak ve uzun sure etkisini sürdürse. Kokuları en iyi muhafaza edebilecek koku hangisidir?
    Ya da boş araba kokusu şişesine doldurmak yeterli midir?
    Var mıdır bunun bir yolu.)
    Tesekkur ediyorum
    Ben eski arabamda atelierrebul oda kokusu bagaja sabitlemiştim ve çubuklar sayesinde uzun süre güzel kokmustu arabam ama ilk baslarda biraz baygınlık yapıyordu. Sonrasında sıkıldım şişeyi boşattım temizleyip içine temiz çubuklarla pahalı olmayan bir parfüm koymustum, kısmen koku alıyordum ama işte alkol yavaş yavaş uçunca pek birsey kalmadı ortada. Parfümü arabaya entegretme etmek istiyorsunuz en iyi yöntem araba üzerinize parfüm sıkmak, benim çoğu parfümüm torpido da durur ve biryere gidecegım zaman araba sıkarım üzerime ve içine siner. Bunu her zaman yapacağınız için sürekli parfüm kokar arabanın içi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: M-rah View Post

Ben eski arabamda atelierrebul oda kokusu bagaja sabitlemiştim ve çubuklar sayesinde uzun süre güzel kokmustu arabam ama ilk baslarda biraz baygınlık yapıyordu. Sonrasında sıkıldım şişeyi boşattım temizleyip içine temiz çubuklarla pahalı olmayan bir parfüm koymustum, kısmen koku alıyordum ama işte alkol yavaş yavaş uçunca pek birsey kalmadı ortada. Parfümü arabaya entegretme etmek istiyorsunuz en iyi yöntem araba üzerinize parfüm sıkmak, benim çoğu parfümüm torpido da durur ve biryere gidecegım zaman araba sıkarım üzerime ve içine siner. Bunu her zaman yapacağınız için sürekli parfüm kokar arabanın içi
      evet hocam.) ben kokuları daha cok kendim koklamak için alıyorum.) denedim onu ama yeterli performansı alamadım o nedenle acaba baska bir yolu var mıdır diye başlık açmak istedim

Yorum

İnternette bir sivri zekalı zihni-sinir arkadaş, polen filtresini söküp üstüne parfüm sıkıp yerine taktığını, sonra klimayı açınca aracının mis gibi koktuğunu anlatmıştı..

Yorum

Sene 2007 falan..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uncle-benjen View Post
            İnternette bir sivri zekalı zihni-sinir arkadaş, polen filtresini söküp üstüne parfüm sıkıp yerine taktığını, sonra klimayı açınca aracının mis gibi koktuğunu anlatmıştı..

Yorum

Huh . Benimde merak ettiğim hususlardan biri bu. Bakalım ünlü bir marka araba kokusu yapmayı akıl edecek mi? Bildiğin tekel olabilir şuan

Yorum

İşleniyor...
              X