Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Vintage fahrenheit nerden alınır ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Vintage fahrenheit nerden alınır ?

Kısa bir araştırmam sonucu etsy sitesinde şöyle bir şey buldum. Türkiye den vintage fahrenheit satan birileri var mı ? Bu satıcıya güvenebilir miyiz sizce buna değer mi
    Fahrenheit Dior / Christian Dior (1988) EAU DE TOILETTE Fahrenheit (Eau de Toilette) is a popular perfume by Dior / Christian Dior for men and was released in 1988. The scent is woody-spicy. The durability is above average. It is marketed by LVMH. scents: Topnote Bergamot, chamomile, lavender,
    Son Düzenleme alikaptan; 07-03-19, 20:43. Tarafından yapıldı.

Siteyi daha önceden duymuştum. Özellikle minyatür parfüm koleksiyoncularının gözdesi. Bir tanede italya da vardı ama siteyi unuttum aklıma gelirse veya bulursam yazarım. TR den bulmak ne yazık ki imkansıza yakın.

Yorum

aragon da var sanırım vintage 91 model 50 ml fahri

Yorum

bozulmamış bulursan verdiğin her kuruşa değer ama bozulmamışını bulmak çok zor

Yorum

Kokudankokuya sitesinde satılıyor,ama fiyatı 2.el şahin parası

Yorum

etsy.com türkiye gönderim varmı acaba?

Yorum

• M-rah
              M-rah Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Parfüm faturası kesilmeden gönderilen ürünler gümrükte takılmıyor.

• ali
              ali Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Gümrükte her kutu açılıp kontrol edilir. Parfüm ithali yasak madde listesinde yeraldığı için tespit edildiği anda geri gönderilir. Karar sizin tabiki.

• Minty
              Minty Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              İlaveten, artık her kutu x-ray'den geçiyor, ithalatta bu şekilde parfümü takılan çok arkadaşım oldu, ben de yurt dışına parfüm göndermeyi denediğimde, iki gün sonra kutu adresime geri döndü, paketin içinde x-ray taraması sonucu likit oldugu tespit edilmiştir, havayolları ile likit materyaller taşınmamaktadır, diye bir bildirim yapılmıstı yazılı olarak.

Bende Var Babamın Şişesi Oda Kullanmıyor Gerçi Hâla 40 Ml Civari Geçen Kullandım Yeni Şişeleri Bilmiyorum Ama Babamın Kullanmış Olduğu Şişe Interludeyi Ezer Geçer Performans Olarak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erdem View Post
              Kokudankokuya sitesinde satılıyor,ama fiyatı 2.el şahin parası
              Yukarıda yazmışlar ama ben de söyleyeyim.

kokudan kokuya sitesinden alabilirsiniz eğer tam boy şişe takıntınız yoksa en düşük 10 ml görünüyor şu an stokta. Fakat büyük ihtimalle fiyatı yükseltecekler çünkü ''Fiyat güncelleniyor'' demişler. Ama benim tahminim KDV ile beraber 250-300 falan olur. ( oda iyi niyetli baktığım için. belki daha fazla )

Yorum

Ben aylar önce mesaj atmıştım birkaç defa ama dönen olmadı..

Yorum

Hatta ve hatta orada birçok şey (bazıları vintage) almıştım zamanında ve küçük hediyeler falan göndermişlerdi, tanıyorlar da beni..

Yorum

Gümrükten takılmadan geçmesi artık imkansıza yakın... Ama yurt dışında tanıdık vs varsa alıp gelirken size getirebilir iyi bir site bu.

Yorum

İşleniyor...
                    X