Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

JUBİLATİON XXV & CHERGUİ

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Benim için çok daha olmuş parfüm chergui dedim..umman merkezli amouge en saygı duyduğum marka..

Yorum

Yani öylebi karşılaştırmaki insan afallıyor resmen nedesem bilemedim . Kesinlikle her ikiside sanatsal fevkalade eserler .
      Seçimin hangisi oldugunu kişisel begeni ortaya koyar kanımca . Çünkü gerçektende çok rafine çok başarılı hatmanlar ikiside .
      Duygusal anlamda baktıgımda Cherguı diyorum , bir diger tarafdan mantıksal baktıgımda Jubilatıon diyorum yani işin içinden çıkılacak gibi degil . Çok zorlayıcı bi anket bugüne kadar gördüklerim arasında . O yüzden boşa atıyorum oyumu galiba .

Yorum

Jubi.

Yorum

Jubilation

Yorum

ikiside koklamak için önemli parfümler ancak normal günlük hayatta ikiside kullanımı zor parfümler.chergui biraz daha kullanılabilir

Yorum

Jubi 1 adım önde

Yorum

Jubilation XXV ozellikle beyaz kapak ve umman uretimi olanı çok güzeldir
                chergui performansı vasat gelmisti

Yorum

ikisini de denedikten sonra elbette Jubi

Yorum

Ben ikisinide çok severim ama Chergui biraz daha ağırlığı olan bir parfüm yani film karakterlerine yakıştırma yapacak olursam
                    Chergui - Vito Corleone’nin Jubi - John Milton’un parfümü

Yorum

Tartışmaşız Jubilation baş yapıt. chergui bana hep karanlık ve sıcak gelmiştir.!

Yorum

Benim oyum Chergui ye olur.Baslangici ile sonu bu kadar farkli bir koku gormedim.Cok ozgun ozel bi koku herkese gore degil.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Sıkı bir jubilation hayranı olarak rahatlıkla Chergui derim.
                          "Picasso' nun mavi dönemine hayranım ama Guernica bambaşka", gibi.

Yorum

İkisini de kendim adına kullanılabilir bulmuyorum, tercih etmediğim parfümler.

Ben Jubilation XXV diyorum, daha olgun, parfüm gibi tam bir kompozisyon. Aurası, karakteri, bir gücü var.

Chergui parfüme benzemiyor bile bence, yarım kalmış bir iş gibi, parfümden ziyade belki koku diye adlandırmak daha doğru olur. 10 seneyi geçti belki de bu hobiyle ilgileneli hep farklı dönemlerde denedim, bu hype'ı hiçbir zaman anlayamadım.

Yorum

İkisinide Kullanmış Biri Olarak Jubilation XXX Benim İçin Çok Daha İyi.Chergui Bana Biraz Şurup Sularını Anımsatıyor.

Yorum

ilk niş parfümlerimden biriydi chergui.
                                tercihim kesinlikle jubilation.

Yorum

İşleniyor...
                                X