Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Dior Prive Serisi VS Yüksek ML Li Düşük Ücretli Spliti... Sizce Hangisi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior Prive Serisi VS Yüksek ML Li Düşük Ücretli Spliti... Sizce Hangisi

Splitini yapmayı planladığım 2 gruptan sizce hangisini önce yapalım hangisini sonraya bırakalım. Dior Prive serisinin yenileri gelmiş olsaydı bu soruyu hiç sormadan Dior Prive serisi splitini patlatacaktım fakat henüz gelmemiş ve bir müddet daha gelmeyeceğe benziyor. Fakat eski parfümlerinin tamamı var ve 450 ml likler oldukça uyguna gelecek. 250 ml liklerde göreceli olarak uygun rakama tedarik edebiliyoruz. Diğer taraftan yüksek ML li spliti içinde henüz altyapı oluşturmadım fakat kısa sürede listeyi oluştururum. Sizin fikirleriniz burada önemli olacak.
    52
    Dior Prive
    19.23%
    10
    Yüksek ML Mli Düşük Ücretli Spliti
    65.38%
    34
    Diğer (Belirtiniz)
    15.38%
    8

İmkan olursa aykırı işler demek istiyorum hocam.

Yorum

Şimdilik yüksek ml düşük ücretli uygun olur gibi.

Yorum

Benim oyum da yüksek ml düşük ücretten yana

Yorum

Les Exclusifs de Chanel diyorum ben. Formülasyonlar EDP olduğundan bu yana bir split olmadı

Yorum

Diğer şıkkını işaretlemiş bulundum ama 3 seçenek içinden en son tercihim Dior Prive olur kendi adıma.

Yorum

Yüksek ml düşük ücret ekonomik şartlarda en güzeli olucak gibi ama aklımızda diorda kalıyor

Yorum

Yüksek ml düşük ücretli listesinde yer alanlara göre karar verebileceğim bir durum olmasından dolayı şimdilik diğer seçeneğinden yana oy kullandım. Ama yüksek ml düşük ücrete de boş değilim.
                Öte yandan temini güç kokulara ulaşma yönünden, spliti bir fırsat olarak görüyorum. O yüzden aykırı işlerin yer alması tercihimdir.

Yorum

Yüksek ml düşük ücretli Chanel Coromandel rica ediyorum

Yorum

• Perfumecatcher
                    Perfumecatcher Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aah ah

• PerfumeIsAnArt
                    PerfumeIsAnArt Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Stoğu hemen tukenenlerden Splitte olursa harika olur

Düşük ücretliler genel beğeniye uygun ve hedef kitlesi daha faZla. Oylama sonucu da bu yönde çıkar bu yüzden.

Yorum

Dior Prive Serisinden favori parfümlerim var ancak sıkıldım artık. kavanozla creed bölüşülebilir,the different company refil şişeler olabilir(hiç yapılmadı sanırım)

Yorum

Yüksek ml düşük ücret

Yorum

Yüksek ml düşük ücretten yana kullandım bende oyumu . Doların yine çıkmaya başladığı bu zamanda, bunun uygun olacağını düşündüm kendi adıma.

Yorum

Leş Exclusifs de Chanel olabilir diyorum ben de☺️

Yorum

Keşke bulunabilse de sadece Dior Vetiver spliti yapılsa.

Yorum

İşleniyor...
                            X