Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En sevdiğiniz A*Men Flankeri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• En sevdiğiniz A*Men Flankeri

Thierry Mugler A*men DNA’sı üzerine inşa ettiği Pure serisinden sizin favoriniz hangisi?
    35
    A*Men Klasik
    5.71%
    2
    Pure Havane
    45.71%
    16
    Pure Malt
    31.43%
    11
    Pure Tonka
    5.71%
    2
    Pure Wood
    0%
    0
    Pure Coffee
    0%
    0
    Pure Energy
    0%
    0
    Ultra Zest
    11.43%
    4
    Kryptomint
    0%
    0

A*men Pure Malt ve Pure Havane denedim şimdiye kadar içlerinden en güzeli Pure Havane idi

Yorum

Pure Havane... Eskiden inanılmaz da yayılımı vardı. Tecrübelerim çok olumlu onun hakkında.

Yorum

Pure Havane bende acayip başağrısı yapıyor. Klasik A*Men ile Ultra Zest arasında oyumu Ultra Zest ten yana kullandım.

Yorum

Kesinlike pure malt. Pure havana'daki aşırı tatlılık bayıcı bir hal alıyor. Pure malt'ın tendeki drydown'u efsane güzel.

Yorum

Ben markayı genel anlamda kendime yakın görmesemde Pure Havane eski versiyonları çok iyiydi

Yorum

6 çeşit renk renk amen koleksiyonum vardı 3 ü elden çıktı, ama şişe tasarımı ve bir dönem uyguna bulunabilmesi sebebiyle fiyatını çok hakeden bir marka benim gözümde. Koku profili herkese uymayabilir tabi ki. Ama fiyatına göre kalitesi bir çoklarının takdirini almış bu markanın en güzel kokusu bence naxos gibi xerjoffun en iyi 3 kokusundan birine ilham vermiş olan pure havane.

Yorum

Pure Havane iyidir. Ey gidi.

Yorum

Ultra Zest'ten yana kullandım oyumu. Zaman içerisinde kullandığım A*Men, Pure Havane ve Pure Malt bir yerden sonra aşırı tatlılıklarından ötürü bende baş ağrısı yapmışlardı.

Yorum

Ultra Zest ideal fiyatlara en performansli yazliklardan biridir bu arada. Onerilir.

Yorum

• Bahoo
                      Bahoo Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Bulmak baya zorlaştı üretimden kalkmış galiba , bence de iyi bir parfum , yaz için biraz ağır kaçabilir sonbahar ve ilkbaharda daha kullanışlı oluyor ..

Ayırmak çok zor. Favori kokularımdan Ultra Zest ama Havane ve Malt çok güzel kokular. Ayrıca Energy'de çok hoşuma giden bir koku oldu özellikle yeşil ferahlık sevenler için.
                    Son Düzenleme UmuTzn; 25-10-19, 00:11. Tarafından yapıldı.

Yorum

Pure Malt'ı sevsem de Pure Havane öz evlat gibiydi.

Yorum

Benim içinde Pure Havane en iyisi fakat Pure Malt’ta bir o kadar başarılı.

Yorum

Pure Havane ilk kokladığım günden beri Tatlı tütün parfümlerine ilham vermiş bir çalışma. Hatta kendisinin ilham verdiği parfümlerden naxosu dekant yerine şişeli alacağım bu sene.

Yorum

İşleniyor...
                          X