Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En beğenilen kolonyalar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

şeftalili kolonyalar favorim

Yorum

Pomellos Bergamot

Yorum

bolu çam kolonyası ve portakal çiçeği kolonyası ilk iki tercihim olur genelde. zaten portakal cicegi kolonyası apom'u andırıyor genelde hangi markanın olursa olsun.

Yorum

Esmen Balıkesir.

Yorum

Vakko White Suede & Musk... Parfüm kıvamında, erkeğe yakın. Safran Colognisé sularında dolaşıyor.

Yorum

Rebul - Dark Spice :-)

Yorum

Yorum

Nishane - Colognise ve Safran Colognise gayet başarılı fakat ucuz yollu olarak Rebul - Ice veya Aqua tercih edilebilir.

Yorum

Hermes Eau d'orange verte - Eau de Cologne

Acqua di Parma Colonia

Yorum

Jo malone .. Kolonyalarını seviyorum ama o kadar para verilirmi tartisilir...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

selin hanımeli,rebul lime,paşabahçe ıhlamur,hermes oronge verte,vettiveru(efsane)visconti de madrone aqua di selva(kimisi dede işi diyor ama naif çam bana göre)
                        birde bilen hatırlayan varmıdır bilemiyorum aqua lavanda puıg ..taa parfüm tutkusu kuruluş zamanlarında fragrancex üzerinden 750 ml plastik şişede müthiş bir lavanta kolonyası,hatta yanında sabunlarınıda almıştım,sabunuyla duş alıp bolca sürüyordum elime döküp döküp..eee arap yağı bol buldumu...derken bir gün farkında olmadan o plastik şişe devrilmiş yarısı parkenin üzerinde kalmıştı hiç unutmam..temiz mikrofiber bezlerle silip evin muhtelif yerlerine petek üstlerine koymustum..ev abartısız 15 gün aqua lavanda kokmuştu...ne günlerdi be...

Yorum

seda sayan ananas kolonyası

Yorum

Rebul Lavanta Kolonyası.

Cok fazla kullanilmadigi zaman guzel ama fazla kullandiginizda lavanta isirmis gibi oluyorsunuz agir gelebiliyor bazen.

Yorum

İşleniyor...
                            X