Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Başarılı Kardeş Markalar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• En Başarılı Kardeş Markalar

Size göre en başarılı kardeş markalar hangisi?
    50
    Xerjoff - Sospiro
    48.00%
    24
    Nasomatto - Orto Parisi
    24.00%
    12
    Tiziana Terenzi - V Canto
    2.00%
    1
    Montale - Mancera
    26.00%
    13

Aslında orto-nasomatto oyu kullanacaktim ama ahh xerjoff. Bana yanlis oy attirdi...

Yorum

Birini seçmem gerekirse Nasomatto-Orto Parisi derim herhalde. Diğerlerinin arasında parlıyor en azından. Sospiro'ya karşı oldukça olumsuz hisler besliyorum. Yoksa Xerjoff tarafına elim gidebilirdi.

Yorum

Orto Parisi hakkında hiçbir bilgim ve deneme fırsatım olmadığından dolayı oyum Xerjoff-Sospiro'dan yana oldu

Yorum

Genele hitap etmeyen ve benim begenilerime gore karakteri olan parfumler uretmesi sebebiyle Nasomatto - Orto Parisi ikilisini sectim.

Yorum

Listeden; Montale-Mancera ikilisinden ilkine saygım çok büyük ama kendimi Gaultieri’ye çok yakın hissettiğimden ve bilhassa zamanında Hindu Grass ile otlayıp Seminalis ile uçtuğumdan dolayı oyum Amsterdam çıkışlı kasabın oğlu İtalyan’a gidiyor.
            Liste dışından mesela kardeş olmasalar da aynı kozmetik devinin (Puig) bünyesinde olan ve birbirlerine paralel işler yapan düşman kuzenler L’Artisan ile Penhaligon’s sağlamdır tabi ben ilkine hastayım. Bunun dışında Parfum d’Empire ile La Parfumerie Moderne aynı parfümörün iki projesi ve yorumlar iyi. Ek olarak Pryn parfümün şu sıralar yeni bir projesi daha var bir göz atınız derim...
            Ancak forumun ayıbını da anında yakalarım: byKilian ile byŞhayik bence en iyisi. Olmak isteyip de olamadığım, arayıp da bulamadığım ve bu hayatıma asla öyle pozlar kesip adaaaleli vücudumda kol saati ve kemer reklamı yapacak kadar seksi bir mastür parfömör doğamadığım derslik ve dram dolu ikili. Olamadık lan işte...😔

Yorum

Kardeş marka işi biraz garip geliyor bana, Xerjoff'a olan sempatimden tercihim o oldu.

Yorum

Nasomatto ve orto parisi daha karakterli-oturaklı ikili sanki...

Yorum

Xerjoff - Sospiro daha çok kullanıcıya ulaşan daha iyi pazarlama tekniklerine sahip olsa da oyum Nasomatto-Orto Parisi
                  estefanyen

Yorum

Sospiro'ya gıcığım. Sospiro yenilince Xerjoff'da yenilmiş sayıldı.

Oyum Montale - Mancera'ya gitti. Başarılı klonlar ve klon gibi başlayıp zaman zaman ayrı yönlere giden yayılım ve kalıcılık açısından başarılı parfümleri yüzünden...

Yorum

• Lagerfeld
                      Lagerfeld Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      mertus N'oldu mertus hocam neden gıcık oldunuz Sospiro'ya ?

• mertus
                      mertus Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Parfüm denemeye gittiğimde sospiroların performansı yüzünden diğer denediklerimden bişey anlamıyorum. O yüzden. Kişisel bir husumet yani...

• Lagerfeld
                      Lagerfeld Yorumladı
                      Yorumu düzenleme

bence montale ve mancera birbirine yakın iki marka.kardeşliği en iyi bu ikisi yapıyor. diğer seçeneklerdeki kardeşlerden birisi çok iyiyken diğer marka vasat

Yorum

Markaların tüm parfümlerini deneyip öyle oy kullanmak isterdim ama şu ana kadar denediklerim arasında açık ara önde olan Nasomatto _ Orto Parisi markası olduğu için farkın kapanması da bir hayli uzak gibi gözüktüğü için oyum bu iki kardeş markaya oldu.

Yorum

Montale ve Mancera, ikiz çocuklarına aynı kıyafeti farklı renklerle giydiren anneleri hatırlatıyor bana..

Yorum

Xerjoff - Sospiro (Ferrari)
                          Nasomatto - Orto Parisi (Bentley)
                          Tiziana Terenzi - V Canto (Renault)
                          Montale - Mancera (Citroën)

Yorum

Terenzi kardeşliğine Antonio Croce diye bol sıfırlı bir marka daha eklenmiş. Beymende 2400 TL ye satılmakta. İşin ilginç tarafı 7 parfümünün 7 side bayan parfümü olarak nitelendirilmiş.

Yorum

İşleniyor...
                            X