Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En İyi Paçuli'li Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Aralarında sadece Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade kullandığım için oy veremedim doğrusu
    estefanyen

Yorum

Borneo ve Coromandel severek kullandığım kokular, tek seçim yapacak olursam Borneo' yu tercih ederim.. liste dışından sevdiklerim ise
      Mazzolari Patchouli ve
      Profvmvm Roma Patchouly
      ikisi de godzilla paçulili kokular

Yorum

Seçeneklerde denemediğim kokular mevcut ancak Coromandel dedim. LİDGE de ben nedense çok net paçuli alamıyorum paçuli temalı değil gibi geliyor daha çok ekşi portakal ve kakao tarzı

Yorum

Oyum Borneo ya. Paçuli, kakao ikilisi çok güzel duruyor bu parfüm de

Yorum

Molinard vanille patchouli yi deneyen varmı acaba coromandel e benziyor mu ???
            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

lidge

Yorum

Karaköy tünel i çok kullananlar bilir o küf gibi nemli koku vardır ya işte ona birde kaliteli erimiş beyaz alman çikolatası ekle ve son olarak o ıslak paçuli eşlik etti mi alın size enfes Coromandel nefis bir koku

Yorum

Açık ara Coromandel

Yorum

Lidge
                    Nasomato Pardonun abisinin yokluğunda.

Yorum

Benim için en zor notalardan biri, ama Sisley Eau du Soir'ı çok beğeniyorum.

Yorum

Coromandeli henüz denemedim maalesef. bakalım denk geleceğiz bir gün, seçeneklerden lidge i işaretledim ama kakaolu br paçuli oldugu için benim için sadece bir paçuli kokusu değil. Jovoy psychedelique olsa onu işaretlerdim.

Yorum

Diordan pek bahseden olmamış ilginç listedeki puanlamaya göre haksızlık edilmiş yada atlanmis olabilir..yani lidge coromandel klasmaninda bana göre ilk 3 te olması gereken bir paculi kokusu.. kullandıkça kendini sevdiren performansiylada memnun edecek bir çalışma zaten parfumorude iyi işlere imza atan biri..tabi listedeki çoğu parfümü kullanmamis olmam dioru ön plana çıkarmama neden oluyor olabilir...ama ne olursa olsun paculi imperyal üst siralari hakediyor iddia ediyorum...

Yorum

İşleniyor...
                          X