Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Genel Forum Kuralları Hakkında

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Genel Forum Kuralları Hakkında

Selamlar dostlar,
    Genel forum kurallarimiz Forum Kurallari basliginda aciklanmistir. Makul ve mantikli yorumlarinizi ise bu baslik altinda cekinmeden belirtebilirsiniz.
    Hepinize saglikli gunler ve keyifli forumlar...

Madde 4-) Ayrımcılığa neden olabilecek, özellikle de siyasi, dini ve spor içerikli tartışmalarda bulunmak yasaktır.

Spor ne zamandan beri ayrıştırıcı oldu yahu? Tam tersi spor birleştirici değil midir?

Yorum

• Asaid
      Asaid Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Türkiyede mi?😅 örnek: https://youtu.be/d-xuts7aj7s adamlar resmen düşman askerine koşuyor.
      Son Düzenleme Asaid; 25-06-20, 01:06. Tarafından yapıldı.

• connoisseur
      connoisseur Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Malesef Turkiye'de herhangi bir forum sitesi uzerinde spor konusulmaya baslandigi zaman konu direkt tartismaya ve ayrimciliga donusuyor, o yuzden varsin Parfumhobisi'nde spor konusulmasin.

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Haklısınız ne diyeyim Sözümü geri alıyorum.

Sercan hocam, Forum Kuralları başlığı altındaki 6. maddeyi
    (6-) Reklam amaçlı forumda dikkat çekecek şekilde forum ya da web sitelerinin linkini yayınlamak yasaktır. Bu amaç dışında link paylaşımı yapılabilir.)
    biraz açabilir misiniz? Ucu açık bir madde onun için soruyorum. Teşekkürler.

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ya da şöyle sorayım Sercan hocam. Parfüm reklamı haricinde farklı sektördeki ürünlerin reklam linklerini paylaşmak mı yasak? Bir kaç örnek verirseniz yol göstermiş olursunuz?

• connoisseur
      connoisseur Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Aslinda cok da kaliplastirmak istemiyoruz ama genel olarak bilgi edinme ya da bilgi verme amacli, ilgili ve dogru konu basligi altina yazilmis tavsiye niteligindeki mesajlarin konu disi oldugunu soyleyebilirim. Burada onlemek istedigimiz, foruma uye olur olmaz ya da uyeliginden cok kisa bir zaman gecmesine, foruma bilgi anlaminda hicbir katki saglamamasina ragmen, daha kendini bize tanitmadan birbiri ardina, farkli konu basliklarinda atilan reklam mesajlari.

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hımm anladım Sercan hocam. Teşekkür ediyorum aydınlattığınız için. Doğru olanı yapmışsınız, devamını temenni ediyorum bu tür kuralların en azından kendi adıma söylemiş olayım.
İşleniyor...
X