Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Satis Basliklari Hakkinda Onemli Bilgilendirme

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Satis Basliklari Hakkinda Onemli Bilgilendirme

Oncelikle sozlerime herkese saglikli gunler dileyerek baslamak istiyorum, malum bugunlerde en cok ihtiyacimiz olan bu.

Sonrasinda ise uzun zamandir ozellikle beni ve tabii ki diger yonetici arkadaslarimi rahatsiz eden 'Satış yetkisine sahip olan tüm kullanıcıların satışa devam edebilmeleri için son 6 ayda en az 90 mesaj atmış olmaları gerekir' kuralina uyulmamasi konusunu gundeme getirmek istiyorum. Aslinda hepimizin bildigi gibi bu kural forumun kuruldugu ilk gunden itibaren mevcut ama sanirim satis basligi acma hakkini elde etme heyecaniyla birlikte geri planda kaliyor.
    Acikcasi bugune kadar zaman zaman bu kurala uymayan basliklari temizlesek de son gunlerde birbiri ardina aldigimiz mesajlardan sonra bu kuralin sadece yonetim icin degil forumu sahiplenen arkadaslar icin de ne kadar onemli oldugunu anlamis olduk.

Cok net olarak ifade etmem gerekirse; forumda bilgi paylasimi yapmayan, sadece buyuk emek harcanan split lerde gorunup sonrasinda kaybolan ve talep ettigi urunlerle ilgili tek kelime dahi yazmayan, mesaj sayisini arttirmak amaciyla kendilerini bir sekilde kanitlamak adina sacma sapan ve apacik yanlis yonlendirici yorumlar yapan kisilerin satis basligi acip parfum satmalarini istemememizin en dogal hakkimiz oldugunu dusunuyorum. Ayrica forumu kendi cikarlari icin satis platformuna donusturmek isteyen herkese zaten karsi oldugumuz bilinir.

Bu yuzden 6 ayda en az 90 mesaj kuralina uymayan basliklari yonetim olarak bugunden itibaren tespit etmeye basladigimizi ve haftabasindan itibaren de silecegimizi duyurmak istiyorum.
    Bunu da foruma kendi imkanlari dahilinde -az veya cok, hic onemli degil- emek harcayan herkes adina yapacagimizi ifade etmek isterim. Bu sure zarfinda ilan sahipleri kurala uymayan basliklarini kendileri duzenleme hakkina sahiptirler.

Yapmis oldugum bu duyuru yoruma acik olmadigindan konuyu kilitliyorum. Baska bir duyuruda tekrar gorusmek uzere.
İşleniyor...
X