Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Split Vakti #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• 5 ml naxos rica ediyorum, teşekkür ederim

Yorum

• Mustafa abi ödeme listesinde adımı görememedim, bende ilk kez splite katılıyorum

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Mustafa View Post
        Mustafa abi ödeme listesinde adımı görememedim, bende ilk kez splite katılıyorum
        Atlamisim hocam kusuruma bakma bu hafta ici hallederiz. Niyetler iyi olduktan sonra.. keske ilk kez katilan herkes sen ve diger arkadaslar gibi olsa...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Laborman
          Cuir garamante, lm extreme oud kalan miktarlari tamamlayabilirim. Ayrıca Medea Hocamın müsadesi ile Opus xi kalan 10ml dekant.
          Cuir Garamante çok kaliteli bir koku. Neden hiç ilgi görmediğini anlamadım ben de bu fiyata hem de. Fiyatı çok düşünce sanırım "çöp" çıkabileceğinden çekiniyor insanlar

Yorum

• Asaid
            Asaid Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            parfumu araştırınca gerçekler ortaya çıktı😆 gözümüzden kaçmış herhalde...

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam zaten bir pardumun fiyati cok dusunce insanlarda ters bi algi olusuyor. Kurtulunmak isteniyormus gibi. Onu dile getirdim sadece ama amacim pazarlamaci gibi taktik yapmak degildi

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bu splitlerde ne gizli hazineler harcandi... pehh

• # Taleplerinizi şişeli taleplere göre biraz yuvarlayarak güncelledim. Lütfen kontrol edip hafta sonu bana geri dönüş yapın. Ben de çıkarılacak şişeler varsa ona göre listeyi düzenleyip ödeme tablosunu oluşturayım #

Yorum

• # Ayrıca şişeli talepleriniz karşılığında tamamlamanız gereken "dekant kuralını" gözden geçiriniz. Eksik kalanlar için şişeli talepleri iptal edilecektir. #

Yorum

• cantona8 Mustafa hocam siz MDCI Cuir Garamanteden bu kadar bahsedince Laborman Yalçın hocamın müsaadesi olursa 10 ml dekant almak isterim

Yorum

• Mustafa Bey 5 ml habit rouge rica edeyim.

6055P cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• cuir garamante 5 ml yazabilir miyiz kapanmadıysa?

Yorum

• cantona8 Mustafa hocam ben Laborman Yalcın hocamla yaziştim, Cuir Garamante'den 10 ml yi bana yazabilirsiniz teşekkür ederim

Yorum

• MDCI Cuir Garamante den 5 ml de ben destek olayım

Yorum

• MDCI Cuir Garamante’den 5 ml alabilir miyim hocam ?

Yorum

• Eğer imkan varsa cuir garamante 5 ml de ben alabilir miyim
                          Son Düzenleme _sefa_; 07-03-20, 15:33. Tarafından yapıldı.

Yorum

• # Talepler girildi. Pazar günü itibariyle iptal taleplerini kabul edemeyeceğim. Sadece, talep olması durumunda yer değiştirme ve devir yapılacaktır. #

Yorum

• Gunaydın wanted by night,cuir garamante ve odoon' dan 5'er ml alabilir miyim.
                              Son Düzenleme aydın10; 08-03-20, 08:15. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                              X