Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• nishane colognise

Yorum

• Amouage Interlude Man

Hafta sonunda evdeyim kendi halimde keyif yapıyorum. Bu durumu da Interlude Man ile taçlandırmamak olmazdı. Hem balkon da püfür püfür zaten mis çiçek gibi

Yorum

• OğuzBey
        OğuzBey Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Reformüle Olmuşmu Hocam? Bendede Var Eski Şişe Sizdeki Yenimi Durumu Nedir?

• xPixa
        xPixa Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bendeki mıknatıslı kapaktan doldurulmuş bir dekant. Senesini bilmiyorum ama mıknatıssız kapak gibi kök söktüren kıvamda olmasa da ilk dört saat sürekli burnuma geldi, sonraki iki saat de ara ara yokladı. Kalıcılığı da tenimde 12-14 saat civarı oluyor. Yani yine oldukça yüksek bir performansa sahip

• Click image for larger version

Name:	IMG-20200613-WA0011.jpg
Views:	334
Size:	226.0 KB
ID:	171190

Yorum

• Hermes-Un Jardin Nil
        Serinin en sevilen parfümü ve benim de çok sevdiğim parfümlerden birisi kendisiyle bir zamanlar douglas Türkiyedeyken tanışmıştım ve vurulmuştum. Bugün ailemin kendi yiyeceğimizi temin etmek üzere oluşturduğu bir küçük meyve sebze bahçemize gittim tabi aklıma direk nil geldi gitmeden önce üzerime boca ettim doğal ürünlerin kokusuyla karşılaştırmak için. Evet başlangıçta yoğun bir yeşillik patlamasıyla başlıyor mango ve domates yaprağından dolayı galiba. Sonrasında lotus ve sazlığın devreye girmesiyle o yoğun yeşillik kokusu biraz geri çekiliyor ve uzun bir süre bu şekilde devam ediyor sonları ise bayıldığım hafif yeşilimsi hafif kremsi naif bir koku kalıyor. Kalıcılık benim tenimde üst düzey beni tatmin ediyor yayılım orta seviye benim için yeterli. Gerçekten başarılı gerçekten doğal ve gerçekten usta işi bir parfüm bu seriyi yaratmak için nil de sandalla gezintilere çıkan J.C.Ellena ustaya Saygılarla.

Yorum

• Enrique Iglesias - Adrenaline - Para önemli değil parfüm önemli :-)...Paco rabanne one million'u beğenenler bunu kesin beğenirler.

Yorum

• Acemiburun
            Acemiburun Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Enrique ve babası julio iglesias abimizin şarkıları güzeldir baba oğul şarkılarındaki sonuç aynı kapıya çıkar ama farklı yollardan , parfümün ismi adrenaline miş hiç şaşırmadım 😄

• Renier Perfumes-De Lirius. Öğlen 3.30 gibi 2 fıs boynuma sıktım. Her nefes alışımda hala kokusu geliyor. Ben hayatımda bu kadar güçlü bir parfüm daha görmedim. Koku güzelliği de müthiş. Gerçekten mükemmel ötesi bir parfüm.

Yorum

• 212 vip men party fever

Yorum

• Parfums de Marly - Layton Exclusif

Yorum

• guerlain l!homme ideal cologne. Güzel bir yazlık

Yorum

• Xerjoff - Alexandria 3 hava serinken bi deneyelim dedim Alexandria 2 nin güllü versiyonu olmuş ama Bulgar gülü parfüme karakteristik bir hava katmış beğendim Xerjoffun son dönemde çıkardığı saçma parfümlere nazaran güzel olmuş kalıcılığı iyi fakat Alexandria 2 kadar saldırgan değil

Yorum

• ADP Colonia Essenza. Koku müthiş ama kalıcılık ters orantı.

Yorum

• Jovoy Psychedelique

Hava geçtiğimiz günlere nazaran hem bir nebze daha serin hem de hafif yağmurlu olunca elim direk bu güzellğe gitti

Yorum

• Alexandria 2 , herkesin beğendiği yayılımı çok iyi. Fakat ben biraz abartıp 4 fıs attım.

Yorum

• L'Homme - YSL

Bir klasik… Benim için zencefil-narenciye akordunun ortaya çıkardığı güzelliklerin bir kanıtı.

Hep gözüme çarpan YSL L’Homme serisinden bir tane almak istiyordum ama (parfüm konusunda acemi zamanlarımdayken) hep YSL reyonunda kendimi kaybediyordum; “Ne kadar da çok çeşit L’Homme var” diyerekten… Le Parfum, Eau De Parfum, L’Intense, Sport vb… Kokluyordum ama çok sayıdaki L’Homme’dan hiç biri almak isteyebileceğim kadar etkileyemiyordu beni. Ama bu seri o kadar saygı duyulan ve popüler serilerden ki üzülüyordum bu duruma. En sonunda aklıma bir fikir geldi gittim ve dedim ki “Ben sadece L’Homme’u koklamak istiyorum. İlk çıkan parfümü. Düz L’Homme. Yanında başka bir kelime olmasın lütfen.” Sonra satış görevlisi de pek bilgi sahibi değilmiş ki klasik L’Homme bulup emin olmak için bayağı vakit harcadı. Kokladığımda ise şok oldum: Diğer kokladıklarımla bir ilgisi olmayan, en sevdiğim nota olan zencefil ağırlıklı hafif bir koku. Gerçekten o kadar beğendim ki… Hemen kokuyu hafızama attım ve uzun bir süre sonra da olsa tam da mevsiminde; geçen aylar bir adet şişeli aldım.

Özet: L’Homme flankerı bol bir seri ve klasikler çoğu zaman daha iyidir...
                          Son Düzenleme Aryan; 14-06-20, 20:11. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Memo - African Leather

Yorum

İşleniyor...
                            X