Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum içi v.5 (KAPANDI) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kargomu aldım hocam, her şey için teşekkürler...

Yorum

• Paketim sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Katkısı bulunan herkese teşekkürler...

Yorum

• Benim hala gelmedi yarına kaldı bakalım

Yorum

• PerfumeIsAnArt
          PerfumeIsAnArt Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Benimde gelmedi Yarında Cumartesi ve yarim gün dağıtım var Black Friday ve 11.11 indirim alisverisleri sebebiyle kargolar çok yogunmus..

• sağolun hocam kargomu aldım

Yorum

• Benim kargoda ulaştı, teşekkürler

Yorum

• Hocam elinize sağlık 🙏

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bana da ulaştı
              Herşey için teşekkürler 🙏🙏🙏

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Kargomu aldım bende herşey için teşekkürler

Yorum

• Teşekkürler arkadaşlar bende aldım

Yorum

• Mustafacım ellerine sağlık, kargoyu aldım

Yorum

• PerfumeIsAnArt
                      PerfumeIsAnArt Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Sizde parfum sahibi olarak Salvatore Ferragamo White Mimosa i Moulin Rouge a cok benzettiniz mi ?

• F.essence oud
                      F.essence oud Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Evet haklısınız tarz olarak benziyorlar ama Moulin Rouge tozlu havada tamamen iris baskın bir koku iken White Mimosa vanilya kaynaklı kremsi ve irisin desteklediği daha çiçeksi bir koku.

• Ben hala alamadım 1 hafta oldu ve eve hapis olmuş durumdayim Bugünde gelmedi Çıldırmaya az kaldı 😀😀

Yorum

• Nihayet az önce kargomu teslim alabildim 6 gün sonunda 😊 Tesekkur ederim 🙏 Salvatore Ferragamo White Mimosa test ettim Fragrantica da Dior Homme intense gibi olduğunu yazmışlardı fakat ilgisi yok Ben Histories De Parfums Moulin Rouge a çok benzettim Çok feminen bir parfum 🙈

Yorum

• borabzdn
                        borabzdn Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hocam bende de öyle oluyor.Mesela Van cleef Arpels Midnight in paris Bvlgari black’e çok benzetilmiş.Ama bence Armani black code’un şekersiz hali gibi.Burundan buruna değişiyor sanırım bu işler aldığımız notalara göre.

• Orjinal yazı sahibi: PerfumeIsAnArt View Post
                      Nihayet az önce kargomu teslim alabildim 6 gün sonunda 😊 Tesekkur ederim 🙏 Salvatore Ferragamo White Mimosa test ettim Fragrantica da Dior Homme intense gibi olduğunu yazmışlardı fakat ilgisi yok Ben Histories De Parfums Moulin Rouge a çok benzettim Çok feminen bir parfum 🙈
                      Fragrantica cok yaniltiyor.. her konuda referans almamak lazim. Sadece icerige bakmak daha saglikli oluyor genelde.

Yorum

• # Sanirim herkes parfumlerini aldi. Konuyu arşive alabiliriz. #

Vee bir serinin sonu gelmistir. Bundan boyle "forum ici" ile baslayan splitlerde olmayacagimdir. Cok fazla emek ve ozveri isteyen bu tür splitlerde hosuma gitmeyen birkac olay yasamisimdir ve bu sebepten (detay asla vermeyecegim) dolayi artik splitlerimde sayfada yer alacak parfumleri kendim belirleyecegimdir ya da bildigim yerden temin edecegimdir. Splitten ziyade artan fiyatlarin da negatif ruzgariyla sayfa, satış sayfasina dönmek uzeredir. Forum ici splitleri artik iyiden iyiye elde kalan parfumlerin degerlendirilmesi veya dekant satilmasi sayfalari olma yoluna girmis idir. Amacim kimseye tas atmak degil idir. Tam tersine bu sayfada parfumleriyle yer alan tum üyelerimize ozel tesekkurlerimi sunuyorumdur. Elde olan malzeme budur. Dolayisiyla yemek de budur

Emek veren, destek veren, anlayis gosteren herkese tekrar tesekkurler. Forum ici spliti forum ihtiyaclari dogrultusunda tarafimca ortaya atilmis bir fikirdi. Gittigi yeri begenmeyerek, olumsuz ve heves kiran seylerle karsilasilarak sona erdirilen bir organizasyon olmustur kendisi..

Sevgiler, saygilar, selamlar... Baska basliklarda, daha degisik bolusturmelerde, ama ayni platformda görüşmek dilegiyle...
                        Son Düzenleme cantona8; 19-11-19, 20:04. Tarafından yapıldı.

Yorum

• PerfumeIsAnArt
                          PerfumeIsAnArt Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Bence split parfumleri anket yapilarak belirlensin ve en cok oy alan istenen parfumler tum odemeler yapildiktan sonra magazalardan temin edilsin 😊👍

• PerfumeIsAnArt güzel fikir

Yorum

İşleniyor...
                        X