Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Mona di Orio – Vanille

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mona di Orio – Vanille

Mona di Orio – Vanille arıyorum. Şişeli yada decant

bana çok bayık geldi vanilya kullanımı hatta vanilyalı sütlü bisküvi ezmesi gibi kokuyordu...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Herod View Post
      bana çok bayık geldi vanilya kullanımı hatta vanilyalı sütlü bisküvi ezmesi gibi kokuyordu...
      Biraz bayıklık hissettiriyor evet ama sütlü pisküvi hiç algılamadım. Başlangıcındak keskinlik dışında tüm notalar lezzetli geliyor ve tatlı yapısı mutluluk hormonu salgılıyor benım bünyemde tabi yapısı her gün kullanıma pek müsait değil.
      Bir vanilya seven olarak TV ve mono daki vanilya tadını daha hiç bir parfümde yakalayamadım, çoğunda yanık vanilya yada aşırı tatlı bir vanilya kokusu alıyorum.

Yorum

• Herod
        Herod Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        bence en iyisi tauerville vanille flash deneyin mutlaka

• M-rah
        M-rah Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Duymuştum bu parfümü ama oldukça feminen diye biliyorum. Siz söyleyince merakı cezbetti. Nerede satılıyor beymende varmıdır?

Vanilla Flash biraz daha gül baskın olduğundan feminen gelebilir. Bence Mona Vanille vanilya olayını çok iyi işlemiş. Baygınlık, tatlılık, sütlülük, bisküvimsilik vs hiç yok. Denediğiniz Mona Vanille de sıkıntı olabilir. Benim en sediğim vanilya parfümü. Hatta eski şişesi daha sertti. Karanfil ve tütsümsülük daha baskındı. Yeni şişeler biraz daha yumuşak bu yönden. Ben ikisini de aktif kullanıyorum. Bu konularda eminim.

Yorum

Eskiden beri bir Mona di Orio - Vanille seveni olarak Mustafa'nin yorumlarina sonuna kadar katiliyorum.
        Eski siseler tabii ki daha guzeldi ama yeni siseler de hic yabana atilir degil. Belirtilen gibi bir tatlilik barindirsaydi ben zaten kullanamazdim

Yorum

Yeni şişeyi denemedim kimde vardır acaba?

Yorum

Epeydir mona vanil kullanamadım ve ozleten bir parfüm. Vanilyanın daha iyi oldugu bir parfüm hatirlayamiyorum maalesef. Tek püf noktası ciddi manada soguklarda kullanmak gerekiyor.

Yorum

mona vanille, eau duelle ve guerlain sdv bu işin top noktaları . vintagelarını bulmak bayağı zor malesef..

Yorum

Bulundu arşive lütfen

Yorum

İşleniyor...
                X