Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ormonde jayne Ambre royal
    Klasmanında çok daha iyi amber kokuları var ama şans verilebilir iris ve Yasemin gibi çiçeklerle desteklenmiş sentetikligin bolca hissedildiği tek düze ilerleyen bir çalışma şişeye girmeye gerek görmem

Yorum

• yves rocher ambre noir...ton fasülyesinin tatlılığı amberin o kekremsi kırmızı nahoş hali ile lavanta ve paçulinin eski havası sedir ile odunsu hisle birleşen sıcacık bir parfüm..d&g the one benzeri güzel bir koku...
      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• acqua di parma quercia,70'li 80'li yılların klasik meşe yosunulu parfümlerine benziyor.İnanılmaz derecede tanıdık geldi parfüm bana.Hangi parfüme benzettiğimi tam olarak çıkartamıyorum ama paco rabanne pour homme veya azzaro pour homme'a benzetiyor olabilirim.Parfüm açılışından itibaren meşe yosunu kokuyor. Açılıştaki turunçgilleri ve turunçgil çiçeği kokusunu çok beğendim.Parfümün açılışı çok canlı olmasına rağmen orta notalarda bu canlılık kayboluyor ve tamamen tatlı meşe yosunu kokusuna dönüyor.Fark edilirliği düşük, kullanılabilir başarılı bir modern maskülen.Tarzı kendime uzak bulduğum için ben alıp kullanmam.

Yorum

• Yine Nero

Yorum

• Slumberhouse - Jeke Açılışı odunsu notalarla başlıyor daha sonra hafif meyvemsi bir tatlılık ekleniyor belli bir süreden sonra bu ikiliye tütün eşlik ediyor ama içindeki tütün öyle naxos veya tv deki gibi bir tütün değil çiğ acı bir tütün parfüm çok farklı duyguları aynı anda yaşatıyor hem acı hemde tatlı yanını çok iyi hissettiriyor kullanması zevkli derin bir parfüm bendeki yeni şişe eski versiyonlarınıda denemiştim pek bir farklılık hissetmedim

Yorum

• Bu gece Orchid Soleil sıktım.Eşim önce bir yerden muz kokusu geliyor dedi.Bana yaklaşınca bu koku senden geliyor.Tam olarak muz değil ama aynı muzlu sakız gibi kokuyorsun dedi ve oğlum da ona onay verdi.Ne diyeyim,muzlu sakız gibi kokmak güzel bence

Yorum

• Ormonde Jayne Man ...

Yorum

• Guerlain Bois Mysterieux

Yorum

• Day: Jul et Mad Paris Nin-Shar Unisex + Sospiro (Xerjoff) Perfumes Ouverture Unisex
                    Night: Tom Ford PB Reserve Amber Absolute Unisex + Tom Ford PB Tobacco Vanille Unisex

Yorum

• her zaman top 5'imde olacak bir parfüm ancak artık sıkıldığımı hissediyorum.

Yorum

• creed aventus...
                        eskileri pek hatırlamıyorum sadece dumansı tütsüsü olduğunu hayal meyal...
                        şu an kullandığım çok iyi klonları için sadece diğerleri demek istiyorum sadece....
                        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Guerlain Bois Mysterieux

Yorum

• TT Laudano nero. Kullandıkça sevmeye başladığım bir koku sadece o ilk açılışındaki 3-4 dk süren ve ne olduğunu henüz çözemediğim bir nota var sonrası karanlığın sempatik yüzü. Kalıcılık mı evden kovdurur, işe yarım saat önce varmanızı sağlar,(tecrübe ile sabittir) genel beğeni mi beğenen beğenir beğenmeyen de burnuna mandal takıp gezsin arkadaş ben seviyorum umurumda değil dedirten cinsten

Yorum

• Pi-jeY
                              Pi-jeY Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Hocam nero bir sanattır eşi benzerine rastlamadığım bir kokudur kendileri buldukça stokluyorum dolabıma dolabımın her yeri neroyla dolu bir başyapıt kendisi .+

• mfk baccarat

Yorum

• Lalique Encre Noir

Kuru soğuğun olduğu rüzgarlı havalara cuk oturan bir parfüm. Kalitesinin yanında performansı ve özellikle fiyatı da cabası. Odunsu tarzda kuru koku arayanlara direk dekant alıp denemelerini tavsiye ederim. Bu kulvarda diğer bir önerim de Gucci Guilty Absolute. Fakat Gucci biraz daha koyu yapıda olan bir parfüm bence. Koyudan kastım kışın gündüz vakti ormanda gezinirken yaşanan hissiyat Encre Noir ise gecenin ıssızlığında ormanın kişide yaşattığı hissiyat Gucci bana göre

Yorum

İşleniyor...
                              X