Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• TF Metallique kullandım.Çoğunluk beğenmese de,benim çok sevdiğim bir parfüm.Tatlı bir bebek pudrası gibi,tende durdukça öyle güzelleşiyor ki.Hem temizlik hissi veriyor,hem de pembe,tatlı bir pudra bulutu gibi kokuyor.

Yorum

• Dior Homme parfüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Bruno Fazzolari - Corpse Reviver

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Roja dove enigma cologne
          Yine bergamot açılışı tozlu ve ekşimsi limon biber destekli olabilir kısa bir süre sonra çiçekler devreye giriyor sadece alabildiğim açılışındada kendini hissettiren Yasemin 3. Saatinde tütün devrede çok yumuşak akşam ne kıvama gelir şişesi gelince bolca test etmek lazım

Yorum

• Killian single malt, Bomba bir açılış: direkt alkol kokusu sonrasında malt ortaya çıkıyor,ilerleyen zamanlarda vanilyalı kek gibi bir koku geliyor, kalıcılık 5-6 saat silaj 1-2 saat. Beğendim kokuyu ancak sürekli tazelemek gerekir bir de bu silaja bu fiyat düşünmek lazım

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	2.17 MB
ID:	148908
              فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Aeon 001 kullandım. Oldukça farklı bir vetiver yorumu. Vetivere eşlik eden beyaz çiçeklerin hafif kirliliği ve reçinelerle birlikte oluşan dumansılık bence harika. Gardoni büyük adamsın.

Yorum

• Day: Tom Ford PB Tobacco Vanille Unisex
                  Night: Moresque Emiro Unisex + Roja Parfums Aoud Unisex

Yorum

• Costume National Homme

Yorum

• Dior eau sauvage 2013 karizma nasıl kokar işte böyle kokar tabi şahsi görüşümdür

Yorum

• Bentley for men intense kullandım. Ara ara kapağını koklama ihtiyacını hissettiğim bir koku oldu benim için. Başlangıçtaki boozy havasına, daha sonra bağrımı ısıtan sıcacık baharatlı tütsülü yapısına her geçen gün daha da bağlanıyorum. Fiyatı henüz makul sayılabilecekken yedeğini stoklayayım bari.

Yorum

• israfilkilinc
                          israfilkilinc Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Çok sevdiğim bir koku fakat çok sıkınca bende baş ağrısı yapıyor ama kış ayları için dediğiniz gibi harika bir seçenek, iç ısıtan bir güzellik.

Vakka v de vakko ve lalique A l'extreme ile birlikte F/P ürünleri arasında en üstlerde yer alan bir parfüm.

Sefa Hocam kaleminize sağlık kısa, öz ve güzel bir inceleme olmuş

• _sefa_
                          _sefa_ Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Teşekkür ederim İsrafil hocam. Henüz inceleme yapabilecek tecrübeye sahip olmamakla birlikte bazı kokular, hakkında iki üç cümle de olsa yazdırıyor kendini.
                          Fiyat performans hakkındaki katkılarınız için de ayrıca teşekkür ederim.🙏

• Xerjoff Naxos
                        Bayılıyorum bu parfüme. Dozunda tatlılığı, yayılımı ve güçlü, emin duruşu harika.

Yorum

• TM Pure Havane

Yorum

• Tauer Les Années 25 kullandım. Açılışı baya sabunsu. Peşine gelen koku az miktarda taze narenciye. Bir süre sonra iris zaten domine ediyor parfümün kokusunu bundan ötürü bitişi pudralı şekilde kapatıyor. Pek maskülen olduğu söylenemez. Yaşını başını almış kadın parfümü kategorisine sokardım ben bunu.

Yorum

• Armani prive rose oud

Yorum

• Medea
                                Medea Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Armani Privé'nin bu isimde (Rose Oud) bir parfümü olduğunu bilmiyordum

• Umut korkut
                                Umut korkut Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                arabie yerine oud yazmışım abim
                            İşleniyor...
                            X