Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kemi Aurum

Yorum

• Jadore kullandım.Çiçek,meyve karışımı çok hoş bir parfüm.Bazen içindeki meyvemsilik bana fazla gelebiliyor ama her kullandığımda çok olumlu tepkiler alıyorum.

Yorum

• Tom Ford Ombre Leather'a düştüm yine bugün.
        You're ROCK babe!

Yorum

• Parfum D'Empire Ambre Russe, iki gündür kullanıyorum, amber hafif deri ve tarçın kokularını hissedebiliyorum, kalıcılık ve yayılım yeterli güzel bir koku beğendim

Yorum

• Mancera red tabacco

Yorum

• Dior Homme Parfum

Yorum

• Lidge

Yorum

• The Merchant Of Venice Oudrageous ...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Libra View Post
                    Jadore kullandım.Çiçek,meyve karışımı çok hoş bir parfüm.Bazen içindeki meyvemsilik bana fazla gelebiliyor ama her kullandığımda çok olumlu tepkiler alıyorum.
                    Eşimin favori kokusu,ben de severim kendisini.Lakin bazı zamanlar içeriğindeki bir madde beni çok rahatsız ediyor.Daha çok ta sıcak havalarda etkileniyorum,serin zamanlarda sıkıntı yok.
                    Bugün ise Olinka Grandiosa kullandım

Yorum

• Libra
                      Libra Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Bende de bazen bulantı yapabiliyor.Özellikle yazın sıkıp arabaya binmişsem.Benzer şeyi Fahrenheit ve Hypnotic Poison için de hissediyorum.Kokularını sevsem de bazen rahatsız oluyorum.Dior un bu parfümlerde kullandığı bir maddeden mi bilemiyorum.

• Acqua di Parma Leather.

Yorum

• Comme Des Garcons Chalayan Airborne kullandım. Limon ve bergamot ile muhteşem doğal bir açılış ile karşılıyor. Baya taze bir koku ve beni yazın kullan diye bağırıyor. Sonlara doğru narenciyeli yönü kaybolup ortaya çıkan hoş odunsu yönü bana Creed Royal Oud'u anımsattı ki şahsım adına Royal Oud'u sevdiğim için bu güzel bir benzerlik oldu. Bu arada parfümün ismi Türk modacı Hüseyin Çağlayan'dan geliyormuş, marka onun adına bu parfümü yapmış. Bu da hoş bir detay.

Yorum

• Slumberhouse Kiste
                        Tatlı kokulardan hep kaçmışımdır aşırı derecede rahatsız eder içinde bal ve tonkanın olduğu ve kullanabildiğim tek parfüm nektari patlamasıyla açılıyor şeftali ve kayısı çok net bir şekilde hissediliyor çok naturel olduğu için açılışı çok keyifli bal ve tütün bu parfümde inanılmaz kullanılmış ortalı o kadar uzun sürdüğü halde bana hiç rahatsızlık vermedi oysaki naxos ‘a bir fıs bile katlanamamıştım aynı notalar farklı harmanlandığında ortaya bir şaheser çıkabiliyormuş . Böyle başlayan ve devam eden parfüm evrim geçiriyor sonlarda evrim geçiren tütün pipodan puroya
                        dönüyor paçuli ile beraber aynı ten iki farklı parfüm

Yorum

• DIOR homme edt...
                          sınıfının en iyisi...
                          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• On bir çiçek mor nem toz yeşil ufuk soğuk toprak akşam avlu.. grey flannel

Yorum

• HdP Petroleum kullandım. Önceden kullandığım zamanlarda çok bunaltmıştı ama havalar soğuduğu için bugün güzel geldi sanırım. Kısaca mazotlu deriyi anımsatan buna ek olarak oud ve amberli, genel beğeniye oldukça aykırı bir çalışma. Kalıcılığı iyi olsa da yayılımı biraz düşük kaldı. Açıkçası böyle olması beni mutlu etti. Çünkü yüksek bir yayılıma sahip olsa kullanılacak gibi durmuyor.

Yorum

İşleniyor...
                              X