Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Montale Red Vetiver

Yorum

• Ormonde Jayne Montabaco

Yorum

• Dior Homme Parfum

Bolca yağmurlu bir İstanbul sabahında elim direk buna gitti. Yeni Dior Homme serisinde Parfum konsantrasyonunun da ilerleyen yıllarda yeni bir versiyonu çıkacaksa yeni notalarla beraber inşallah bu halini aratmayacak sağlam bir koku çıkarırlar. Eğer seviyeyi çok düşüreceklerse şimdiden söylesinler de elimde 30-35 ml kalan şişeye ek bir tane daha stok alıp ömürlük yapayım ikisini

Yorum

• pomak
          pomak Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Al sen hocam dior a belli olmaz ben 3 şişe stokladım dhp den

• xPixa
          xPixa Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Valla öyle olacak galiba hocam bakalım hayırlısı diyelim

• Xerjoff Zefiro

Yorum

• Old Spice EDT

Yorum

• Lm Black Oud Extreme Amber ...

Yorum

• Akro Dark kullandım. Tatlı bir vanilya kokusu ile kakao kokusu hakim. Nereden geldiğini çözemediğim ince bir kirlilik de sezdim ben nedense. Hafiften tozlu bir kirlilik. Gurme bir parfüm ancak aşırı bunaltıcı olanlarından değil hatta tahminimin dışında hafif bir tatlılık var. Ben daha yoğun tatlı olur diye düşünüyordum, malum çikolata bağımlılığından yola çıkarak yapıldığı için.

Yorum

• michael kors formen

Yorum

• Mancera red tobacco
                  Açılışı inanılmaz kötü bir parfüm tarçın notasını normalde çok severim ama safranla hiç uyumlu olmamış tütün parfümün açılışı dahil her anında baskın daha sonra Gelen elma gerçekten iyiydi elma nargileye döndü parfüm sadece böyle sağanak yağmurlarda eldeki dekantları temizlemek için kullanırım bedava şişelisi gelse tercih edeceğimi sanmıyorum

Yorum

• Armani eau de nuit

Yorum

• nicolai paçuli intense...
                      paçulinin sadece eşlik ettiği içerdiği notaların eski kafa sabun koktuğu sert deterjan tadında bir parfüm...
                      eski küflenmiş lavantalı sardunyalı hafif turunçlu deterjan tadında sabun kokusu...
                      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Perfumecatcher
                        Perfumecatcher Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Uzun zamandır deneme listemde duran ama bi türlü sıra getiremediğim bi parfümdü. Ama özelliklle bu ''eski küflenmiş lavantalı sardunyalı hafif turunçlu deterjan tadında sabun kokusu'' yorum beni parfümü almaya götürür

• Herod
                        Herod Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        en azından deneyin bence full şişe alınacak kadar etkilemedi hani...
                        sabun istiyorsam prada infusionlarım paçuli içinse coromandelim mevcut

• Frederic Malle - Promise. İçeriği uzaktan bakınca bana hitap etmese de kullanmaktan keyif aldım. Özgün bir gül-paçuli kombosu. Elmalar, odunlar falan. Genel beğeniye de uyuyor bir şekilde. Joker gibi parfüm. Yine de benim için dekanttan ötesi yok.

Yorum

• Perfumecatcher
                        Perfumecatcher Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Ben kesinlikle elma - cypriol - paçuli derdim.

• Profumum Roma - Sorriso...dekant bittikçe daha da hoşuma gitmeye başladı. Portakallı.kaliteli Lind çikokolatası gibi..gurme tiryakileri mutlaka almalıdır..ama bence fiyatı yine de çok abartı..aynı effekti yaratabilecek daha ekonomik gurmeler tercih edilmesi daha mantıklı.

Yorum

• Une Nuit Nomade Suma Oriental kullandım. Biraz tatlı ama bayıcı bir düzeyde gelmedi bana. Paçuli kullanımını merak ettiğim için arıyordum ve bir daha aramam diye düşünüyorum. Kalıcılığı güzel ama yayılımı biraz düşük.

Yorum

• Dior Santal Noir. Sıcak baharat, ambrette ve odunsu notaların birleşiminden gelen ve tozlu açılış orta notalarda yerini kırmızı meyve notalarından gelen hafif tatlımsılıkla beraber boozy bir havaya bırakıyor. Dip notalarda, Gül ve Sandal ağacı birleşiminden ortaya çıkan kremsikille tende uzun süre kalıp daha sonra sizi terkediyor. Özellikle orta notaları çok çok iyi. Keyifli bir kullanıma sahip olduğu kadar farklı bir koku profili de çiziyor. Tarz olarak Jovoy Remember Me ile Guerlain Santal Royal arası bir yerde. Özellikle Jovoy Remember Me de gördüğümüz orta notaların patlaması bu parfümde de mevcut. Ben baya baya bir sevdim son zamanlardaki güzel keşiflerimden oldu. Yarın detaylı bir inceleme yazacağım. Şimdilik ilk görüşlerim bu şekilde.

Yorum

İşleniyor...
                          X