Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• FM Monsieur

Yorum

• mfk baccarat rouge 540. güzel bir parfüm ama niş kalitesinde olup olmadığı bence tartışmalı.designer parfümler gibi çok karışık bir harman var.Fragranticaya bakmadan nota ayrımı yapabilecek biri olduğunu sanmıyorum. ben bolca tatlılık hissediyorum biraz odunsuluk ve tozlu baharatlar.pahalı dişçinin muyananesi gibi bir medikal kokuda hakim.Kadın kullanımına daha uygun gibi.Güzel koku evet ama nişmi?

Yorum

• uncle-benjen
        uncle-benjen Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Niche'in kelime anlamı hocam.. Sözlük tanımı..

• initio absolute aphrodisiac

Yorum

• L'Artisan Parfumeur Drôle de Rose kullandım. Cayır cayır kadın parfümüyüm diye bağırıyor bence. Bir parfümün içerisinde gül varsa benim için kullanılabilir olmaktan çok uzak kalıyor. Bir türlü bunu üstümden atamadım. Kokusu çok güzel, çiçeksi, pudralı, tanıdık ve hafif serin bir hissiyatı var ama bence unisex değil.

Yorum

• Rayiha
          Rayiha Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          En merak ettiğim makyaj kokularından. Türkiye'de satışı var mı, ben mi gözden kaçırdım?

• vagonlar
          vagonlar Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bana bir arkadaştan dekant olarak geldi. Türkiye'de satışı var mı ben de bilmiyorum doğrusu.

• Amouage - Beach Hut Man - Temiz ve seksi yeşillik :-)

Yorum

• Bond No:9 New York Amber... Ama bugün beni mutlu edemedi.

Yorum

• Pdm Carlisle

En çok iltifat aldıran kış parfümlerimden biri. Fark edilirliği yüksek kalıcılık ona keza, maskülen, kararında bir tatlılık ne eksik ne fazla, sevildi ve beğenildi fazlasıyla...

Yorum

• Slumberhouse ore
              viski ve bitter çikolata muhazzam bu havalarda performansı 2 kat artıyor İnsanın içini ısıtıyor

Yorum

• Creed royal mayfair...
                En iyisi en farklısı en klası...
                İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Mdcı Chypre Palatin...

Yorum

• TT Ursa
                    Gribal enfeksiyon parfümü kirli açılışı muhteşem ötesi günümüzün yumuşak oud kullanımına ders niteliğinde oud kullanımıyla kendini aratıyor

Yorum

• Lanvin Arpege Pour Homme kullandım. Tenimde floral kısmı öne çıktı ama narenciyeden gelen ferahlık ve vanilyamsı tatlılık da ben buradayım diyor. Çok hafif de olsa sandal ağacı da hissediliyor. Bu tip parfümleri her zaman sevmişimdir çünkü hem kullanımı kolay hem de kalite hissiyatı kayıp değil.

Yorum

• Van Cleef & Arpels – Midnight in Paris

Yorum

• Prada Luna Rossa Extreme

Evde olduğum bir günde elim direk buna gitti. Kim ne derse desin bence yumuşak, naif ve sabunsu kokuları en iyi yapan designer marka Prada. Bu konuda cidden çok başarılı buluyorum kendilerini.

Yorum

• Rayiha
                            Rayiha Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Homme L'Eau ne zamandır aklımda, yaz için alasım var.

• xPixa
                            xPixa Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Çok güzel bir tercih olur özellikle ofis ortamında klimayla beraber oldukça başarılı bir profil çizer koku

• More than words

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                          X