Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• ormonde jayne montabaco intensivo

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Annick Goutal Ambre Fetiche kullandım. Amber-reçine birlikteliğine eşlik eden tütsü ve deri gün boyunca kendini hissettirdi. Çok sevdiğim bir amber yorumu.

Yorum

• bond amber parfüm

Yorum

• initio oud for greatness

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Guerlain Cuir Intense

Sadece kışın kullanılması gereken, ekstra performanslı, genel beğeniden oldukça uzak olmasına rağmen kaymak gibi işlenmiş bir deri parfümü. Sıktıktan sonraki ilk birkaç dakika mazotu andıran bir koku algılayabilirsiniz fakat sonrası gerçekten mükemmel. Şişeli alındığında birkaç sene götürür diye tahmin ediyorum ama uzun süre kullanımı bence çok sıkıcı gelir. O yüzden her kış sezonu için 5 ya da en fazla 10 ml dekant ideal diye düşünüyorum.

Yorum

• Caron noel de nuit vintage

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	Screenshot_20191228_101002.jpg
Views:	467
Size:	164.9 KB
ID:	147836
                Lüks denilince aklıma gelen. Son yılların en iyi kokusu kesinlikle. Nasıl abartı ve pazarlamayla bu varken xerjoff, roja gibi bir çok balon parfüm çıkaran parfümevlerini şişirirler anlamak güç.İyi ki sınırlı üretimsin koleksiyonumun değerli parçalarından birisin.

Yorum

• Dior Homme Intense 13

Yorum

• Montale aoud night. Keşke biraz meyvelerle vs yumuşatılsa

Yorum

• Serge Lutens Arabie kullandım. 2000'li yılların başındayken Ramazan aylarında ailem ile Sultanahmet'te ramazan şenliklerine giderdik. Yaş olarak küçük olduğum için kardeşim ile devamlı tatlı şeyler istiyordum pek tabi. Şenliklerin en meşhur tatlısı da mesir macunu Bu parfümü sıkar sıkmaz o ana ışınlandım doğrusu. Baharatlı ve tatlı yapısı kokusunu ona çok benzetmiş bence. Kışın kullanıcıyı hoş bir sıcaklık ile sarmalar.

Yorum

• Medea
                        Medea Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Kendi üzerimde bir türlü tam olarak benimle örtüştüğüne ikna olamadığım ama başkasının üzerinde beni çok çekmeyi başaran bir parfüm.

• vagonlar
                        vagonlar Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        O zaman ev ahalisine de uygulayayım. Bana da bazı parfümler, başkalarının üzerinden çok daha güzel geldiği oluyor.

• PdM-Carlisle kullandım. Henüz nişlerle yeni yeni tanışmama rağmen benim için red tobacco nun fişini çeken kokudur. Benim için tatlı sayılamayacak kadar dengeli baharatlı, mayhoş meyveli harika bir koku. Gerçekten deneyip anlamaya çalıştıkça, beni daha çok kendine çekip bağlıyor. Oldukça kaliteli ve kompleks yapısıyla, oturaklı ciddiyet sahibi, tecrübe abidesi bir beyefendi izlenimi yaratıyor. Kalıcılığı ve farkedilirliği tatmin edici olan bu kışlık kokuyu, benim gibi kokular deryasına henüz yeni düşmüş arkadaşlara tavsiye ederim.

Yorum

• Dior Sauvage edt

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Tom Ford Noir Antrasit;
                          Yeni nesil oldschool; odunsu meşeyosunu, duman ve deri...
                          Değeri discontinued olduğunda bilineceklerden ve serinin en iyisi.

Yorum

• slumberhouse jake

Yorum

• Initio - Oud for Greatness, koku profili olarak baccarat rouge’a benzeyen ilk koklamada çok etkilendiğim performans ve beğeni olarakta üst seviyelerde olan değerli bir koku oldu benim için

Yorum

İşleniyor...
                              X