Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Side Effect Initio

(Bütün sevilen notaların bir araya toptandığı lüks bir koku sadece biraz fazla tatlı ve feminen ama vanilya sevenleri mutlu edecektir)

Başlangıcı tarçın ile başlıyor sonrasında vanilya ön planda, benim en hissettiğim nota romla bütünlük sağlayan marjinal bir vanilya oldu.
    Tütün çok algılamadım. Vanilya rom kokusu olarak sınıflandırsak yanlış olmaz.

Yorum

• House Of Sillage Dignified

Yorum

• Guerlain Bois Mysterieux

Yine yağmurlu, rüzgarlı ve soğuk bir İstanbul günü. Kış soğuğu sonunda İstanbul’da bulunduğum yerde kendini hissettirmeye başladı. Hal böyle olunca da bu güzel kışlık dekanta elim gitti. Artık biraz dekantları kullanıp bitirme niyetindeyim. Yoksa asla bitmeyecekler gibi hissediyorum

Yorum

• armani code....
        citrusların yıldız anason ile buluşması tonka ve tütünün olgunlaştırdığı süetin verdiği o sertlik parfümü elegant bir hale getirmiş...
        herkesin zamanında bir kere denediği artık yüzüne bakmadığı takım elbise kokusu...
        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• protectedsugar
          protectedsugar Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Nişlere ne gerek var dedirtten cinsten :-)

• Herod
          Herod Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          bazen gerek yok diyorum hani

• Imaginary Authors Memoirs Of A Trespasser kullandım. Odunsu biraz tütsülü ancak hepsinin üstünde daha ağdalı bir tatlılık içeren bir parfüm. Baya güçlü bir parfüm belli.

Yorum

• Profumum roma tuberosa
          Markadan denediğim 2.parfüm ve bunu da beğendim.markanın kaliteli içerikler kullandığı çok açık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Gucci Intense Oud.
            Oud notasıyla haşır neşir olmayıp da denemek isteyenlerin listelerinde başlarda yer vermesi gereken kokulardan birisi.Kullanımı, bu temaya sahip olan parfümlerden nispeten daha rahat olan bir çalışma.

Yorum

• Leonard Pour Homme ...

Yorum

• Velvet Orchid kullandım.Sabah sadece 2 fıs sıkmıştım,hala kokusu burnuma geliyor.Çok beğendiğim bir parfüm.Ayrıca bu aralar Black Orchid de çok hoşuma gitmeye başladı.Seneler önce denemek için almış,sonrasında erkeksi bulduğum ve çok sevmediğim için eşime vermiştim.Son günlerde bindiğim asansörde,gittiğim yerlerde denk geldikçe daha çiçeksi,daha hoş gelmeye başladı burnuma.Haksızlık etmişim baya güzel parfümmüş demeye başladım

Yorum

• Click image for larger version

Name:	20190817_182353_1566495125769.jpg
Views:	215
Size:	1.97 MB
ID:	147764
                  فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• ali
                    ali Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Hocam ne güzel bir imaj

• Tauer - L'Air Des Alpes Suisses - Sefayir Hoca'ya teşekkürler sayesinde denemiş olduk. Hoş otlu, freş, hafif çamlı koku.

Yorum

• RİYAFES
                    RİYAFES Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Rica ederim Muaz Abi ne demek....

• Herod
                    Herod Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Sana da çok yakışmıştır

• ali
                    ali Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    İkinci denemede beğendim. Alıp kullansak daha çok beğenilecek gibi geliyor.

• Xerjoff - Don

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• l'erbolario ibisco.çiçekli ve vanilyalı harika bir parfüm. Açılışındaki beyaz çiçek bombardımanı onun neden bir kadın parfümü olduğunu açıklıyor.orta ve dip notlarındaki amber,vanilya ve paçuli ise bence parfümü unisex hale getiriyor.Malzeme kalitesi niş ayarında ama yayılım ve fark edilirlik çok düşük.Bu parfüm nasıl bu kadar ucuz aklım almıyor.

Yorum

• Bentley for men intense. Bana göre romdan çok tütsünün başrol oynadığı bir koku. Gönlüm isterdi ki romun etkisi her daim sürsün ama sanki orta notalarda etkisi yok denecek kadar azalıyor ya da ben algılayamıyorum. Olsun yine de seviyorum ve beğenerek kullanıyorum. Gece kullanımlarına daha çok yakıştığını düşünüyorum.

Yorum

• Dior Homme intense.

Yorum

İşleniyor...
                        X