Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Geleneksel %50 İndirimli Nishane Spliti 2019 (Ödeme Aşaması)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Altuğ hocam kargomu sorunsuz aldim elinize yüreğinize sağlık

Yorum

• Kargomu teslim aldım her şey için teşekkür ederim. Ufak bir yorumlama yapayım;

Nishane ani: Güzel koku yapmışlar. Açılışında bir tık Xerjoff liraya benzettim, daha sonra ise Coromandel havası hakim. Genel beğeniye uygun

Nishane muskane: Bazen beyaz sabun kokusu soranlar oluyor, pradalarla beraber bu parfümü de mutlaka öneririm. Bence de feminen

Nishane unutamam: Ebru Gündeş’i duyunca fazla umutluydum, biraz yıkıldım kullanması çok zor bir parfüm, hayvansal mazot kokuyor

Nishane hundret silent ways: Güzel bir beyaz çiçek kokusu, baccarat gibi feminen bir koku, maskülenlik sıfır. Arada bir kullanılabilir

Nishane hacıvat: Buna yorum yapmadan önce piyasa fiyatlarının yarısına temin ettiği için Altuğ hocaya teşekkür ederim. Bu koku baya popüler oldu, ilk defa denedim. Bana biraz tanıdık geliyor. Aventusa falan benzemiyor bence, sadece orta notalarda bir tık benzettim. Öyle çoook harika vurucu ve çekici bir koku değil. Performansına laf söyleyenin burnu pinokyo gibi uzar ama
      En uzun testi hacıvata yapacağım, şişeli alıp almama konusunda çok tereddüte düştüm. Alınabilirliği daha yüksek ama kesinlikle bu fiyatlardan fazla asla vermem.
      Yaz mevsiminde kalıcı, projeksiyonlu ve güzel kokan parfüm sayısı iki elin parmağını geçmez. O yüzden hacıvat bu konuda iyi iş çıkarmış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Kargoyu aldım hocam, çok teşekkür ediyorum.

Yorum

• Kargoyu aldım hocam. Ellerine sağlık. Her şey için de teşekkürler.

Yorum

• Kargomu aldım herşey için çok teşekkürler.

Yorum

• Ben de bugün aldım kargomu teşekkür ederim

Yorum

• Ben de kargomu teslim aldım. Tüm emekleriniz için teşekkürler altuğ bey. Ayrıca, bizleri bu sene de nishane splitinden mahrum bırakmayan, talep sebebiyle, splite verilen şişe sayısını arttiran nishane yetkililerine de teşekkürler.

Yorum

• Ben de kargomu teslim aldım.şu an sadece nishane muskane denedim.açılışı burnumu zorladı doğrusu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Nishane fyd bayramdan önce dağıtıma çıkabilecekmi

Yorum

• Fan your flames gelme tarihi bellimi demistim ama ?

Yorum

• matrai
                        matrai Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bu hafta içi gelecekti. Ama bayramdan sonraya kalır

• Merhaba Altuğ Hocam, bizim Fan your flames den haber var mı

Yorum

• Biraz önce görüştüm taildeydiler bugün dönüyorlarmış. Yarın yollayacaklar çarşamba elimde olur bende hemen dağıtırım.

Yorum

• Kosovic
                          Kosovic Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Tamam hocam eline sağlık Teşekkürler

• Hocam Ambra Calabria da elinize ulaştı mı?

Yorum

• matrai
                          matrai Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          1 gün rötarla yarın elime ulaşıyor hocam hepsi. Yarın gelirse aynı gün çıkartırım hepsini

• Nishane eksikler an itibariyle elime ulaştı. Kargolar bugün yola çıkıyor

Yorum

• Fan Your Flamesi bekleyenler ve diğer eksik olan 2 şişe bugün sahiplerine gönderildi. Böylelikle işlem tamamlandı.

Yorum

• Kosovic
                            Kosovic Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Eline sağlık Hocam teşekkürler.

• ali
                            ali Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            tesekkurler
                        İşleniyor...
                        X