Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• https://www.fragrantica.com/pe...on/...use-44719.html

Bu iris temalı parfümümüz ise Prada infision iris in ikizi gibi 😊

Yorum

• Click image for larger version

Name:	D7B597B0-6BA4-4982-8B4F-B5FE8FDA1F23.jpeg
Views:	268
Size:	120.0 KB
ID:	131271 Bu ara sadece bunlar.
      Rochas Tocade 1994- Muh-te-şem. Kilian Woman in Gold nereden esinlendi(çaldı dersem ayıp olur) anlaşıldı. Kilian gözümden nasıl düştün.. Tocade’in özellikle dip notaları uzun zamandır kokladıklarımın içinde en iyisi.
      Alkemia Ghost Fire extrait oil: Hem okyanusu hem metali andıran tatlımsı acayip bir amber. Koklamalara doyamıyorum. Sharra, gerçek bir büyücü..
      Rasasi Romance oil: Tendre Poison’dan daha iyi, Cabotine Gres’ten daha basit bir yağ, ancak öyle veya böyle güzel bir yeşil..
      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Akro Malt;
        Kavrulmuş bitter kakao tozu ve yine kavrulmuş fındık kabuğu yatağında ılık malt pudrası şeklinde etkileyici ve gastronomik bir başlangıç yapıyor. Sadece bu başlangıcında bile birçok şey muazzam dengelenmiş. Maltol tatlılığı tuzlu odunsularla, kavruk tozların kuruluğu ortalara doğru açığa çıkacak ama kendini burada da hafif hafif hissettiren soğuk suyla ve tiz vurması fruitchouli ile bastırılarak sağlanıp dizginlenmiş hayvansallık da işte bu meyveli paçuli akoru ile ayarlanmış...
        Ortalardan itibaren sucul bir havaya giren bu kafası iyi arkadaş sanki yağmur sonrası gübre kokusunu arsızca yayan yeşil-sarı ıslak saman balyaları önünde bol tonkalı sigarasını sarıyormuş veya dalgaların usulca kıyıya dizdiği yosunların berisinde Angel giyen bir kadınla bira yudumluyormuş gibi davranıyor... Tatlı-tuzlu, feminen-maskülen, aykırı-versatil, kuru-ıslak bütün nüanslar kusursuz ilerlerken bir ara bu fruitchouli’nin adını anmak istemediğimgillerden birileriymiş gibi davranması ve meyveli miske yönelmesi tadımı kaçıramıyor çünkü dibinde beraber biralarını yudumlayan ikilinin çırılçıplak kokusu beni alıyor götürüyor...

Yorum

• Creed Aventus

Yorum

• Masque Milano L'Attesa

Yorum

• Serge Lutens L'Eau de Paille performansli yazlik koku hafif ciceksi dumanli vetiver.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Chanel - Eau de Cologne

Yorum

• Acqua di Parma - Essenza
                  Yillardir muhtemelen elimdeki niteligini kaybetmis dekant yuzunden “limon kolonyasindan hallice” diyerek onemsemedigim, agirligi hep Intense ve Assoluta versiyonlarina verdigim bu parfumun acilisi ve orta notalari herkes tarafindan bilinir ama ben bu siseyle birlikte ilk defa drydown da vetiver ve paculi ekseninde dolasan dumansi bir hava bile hissettim.

Yorum

• Creed ViW

Yorum

• Lancome Trophee Vintage

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Xerjoff - Amber Star ve üstüne Xerjoff - Star Musk. Ayrı ayrı birbirinden zengin kokular birlikte daha da zengin ve güzel oluyor.

Yorum

• Nasomatto Baraonda

Yorum

• Clive Christian No:1. Baya eskilerden gibi. Küçükken hissettiğim o aile büyüklerinin kullandığı ağır, olgun, çiçeksi, pudralı parfümlere benziyor. Benlik değil.

Yorum

• Marlou D’ambiguite. Akşam için Laudano Nero düşünüyorum.

Yorum

• Mfk Maskulin Plureil
                                Favori Mfk parfümlerimden biri. 4 mevsim kullanılabilir olması avantajı.

Yorum

İşleniyor...
                                X