Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bvlgary Man In Black Edp - bu aralar sardım bu kokuya, nedense elim sürekli bu kokuya gidiyor. Dekant şişesinin dibinde az kalmış diğer amacımda şişeyi bitirmek

Yorum

• Royal Oud

Yorum

• Allure homme sport eau extreme

Yorum

• Xerjoff Renaissance

Yorum

• Creed Viking

Yorum

• Chanel Chance EDP kullandım.Bir süredir kullanmamıştım.Özlemişim.Ferah,çiçeksi,tatlımsı.Ha fif ama çok dikkat çeken bir parfüm.

Yorum

• İsabey Carthage

Yorum

• Chanel Pour Monsieur Concentré

Yorum

• Nautica Voyage

Yorum

• Amouage Reflection. Kullanımı kolay ama çok da hafif olmayan, biraz çiçeksi biraz odunsu bir parfüm. Sıktığımda çamaşır makinesinden çıkmış temiz, beyaz bir gömleği ütülediğinde ortaya çıkan ambiyansı hissettim. Nedense bana biraz Joop Homme'un sonlarını anımsattı.

Yorum

• mazzolari nero...
                        aventusun daha tropikal daha sucul ve daha meyveli hali...
                        kalıcılığı ve sillajı çok iyi...
                        dumansı hissiyatın yerine havai adalarında yöresel danslarla sizi karşılayıp aloha diyen saçlarına çiçek taçları takmış yerel kadınların ve o muhteşem plajların etrafında yayılan reggae müziklerini hissettiriyor...
                        alın kokteylinizi giyin nero yu carpe diem yaşayın...
                        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Birbirine çok yakıştırdığım sandalağacı ve ylang ylang ikilisinin en güzel kullanımlarından biri,
                          vanilya, iris, coumarin de parfümün bonusu, arka plandan gelen limon / bergamut ise parfümün sürprizi.

Fakat, bütün parfümlerinizi aynı şişe formunda sunma fikri nasıl çıktı sayın Guerlain insanları? Askeri üniforma gibi.. Ben bu kırmızı şişeyi unutmak istemiyorum, Samsara'nın ruhunu bu kırmızı veriyor bana.

Click image for larger version

Name:	guerlain37.jpg
Views:	66
Size:	37.9 KB
ID:	123035

Yorum

• Rayiha
                            Rayiha Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Önce şişeleri basitleştirdiler. Insolence'in ayna şişeşi şeffaflaştı, isim kısmı sadeleşti. Son orijinal şişede isim bile yoktu. L'Instant'ın mor kenarları çok güzeldi, benimki son orijinal partiydi herhalde şişe tamamen şeffaf geldi. Sonra kokusunu sevmesem de Idylle. Samsara. Champs Elysees. LPRN kutuları bile basitleşmiş. O fiyatlarla şiseden kutudan niye kısarlar anlamak mümkün değil. Zaten formüller de hafifliyor deniyorken.

• Minty
                            Minty Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Rayiha Eski şişelerin bile şeffaflaştığını kaçırmışım!! Amaç ne anlamıyorum. Neyse zaten yakında ortalıktan yok olacaklar.
                            Yeni versiyonları denemeye korkuyorum desem!

• Dior Homme Intense 2013

Yorum

• Acqua Di Parma Essenza

Yorum

• Sabah bond hampton sıkmıştım, silwer Mountain water ve mefisto arası bir yerde olmuş.. Kullanılabilir yani, kalıcılığı da fena değil.

Daha sonra splitten aldığım bond amber parfüm versiyonu geldi, koluma denemek için bir fıs yaptım.. Yapmaz olaydım.. bu nasıl bir silajdır, buram buram esiyor..

Yorum

İşleniyor...
                              X